Aprangos blogas

Kostiumų ir mėlynos spalvos anatomija
Mėlyna spalva kurį laiką nustojo būti kostiumų aprangos elementu skirtu politikams, diplomantams ir verslininkams, ir tapo labiau vertinama kaip kasdienio stiliaus dalis. Tačiau tai nereiškia, kad švarkas nebėra elegantiška ir elitinė apranga. Šios rūšies garderobas elegantiškas, nesenstantis ir prabangaus pobūdžio išliko nepakitęs ir tai viena priežasčių kodėl šiuolaikiniai vyrai taip noriai..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
10 BRANGIAUSIŲ MOTOCIKLŲ PASAULYJE
Galingas variklis ir didelis greitis – tai derinys dalykų, kurie vaikinams patinka labiau nei kas kitas. Šiandien norime pateikti sąrašą brangiausių motociklų, kurie buvo pagaminti per visą istoriją. Norime įspėti – kainos gali išversti iš kojų!10. DUCATI PANIGALE 1199 S TRICOLORE – 31 225 € Tai yra vienas iš pavyzdžių Ducati modelių, kuriuos galite įsigyti. Su 1198 cm3 talpos ir 195 AG varikliu, ..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
Kaip išsirinkti tinkamus batus?
Sakoma, kad net ilgiausia kelionė yra sudaryta iš mažų žingsnelių. Kad būtų galima keliauti būtina patogi avalynė. Tai taikoma ne tik išsiruošusiems į ilgus žygius, bet ir pavyzdžiui, tvarkant įvairius reikalus mieste, susitinkant su draugais, išėjus pasivaikščioti ar užsiimant kasdiene veikla. Tinkamai pasirinkta lengva avalynė tikrai padidina komfortą. Todėl kyla klausimas ka..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
Neįprastos sporto rūšys
"Parkūras",  riedlentės ir gatvė - neatsiejama miesto dalis. Miesto infrastruktūra leidžia daug įvairios veiklos nuo futbolo iki ledo ritulio. Bet kas, jei tradiciniai užimtumo būdai jau šiek tiek įgrisę ir atsibodę? Tokioje situacijoje jums gali būti įdomios kiek neįprastos sporto rūšys, kurios gali būti praktikuojamos mieste, pavyzdžiui, golfas ant pastatų stogų ar krepšinis naudojantis bat..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
KAMUFLIAŽAS – KAIP JIS UŽKARIAVO MADOS PASAULĮ.
Kamufliažinis stilius kilęs iš 80-ųjų, kai kareiviški švarkai buvo modifikuoti ir sukėlė maištą mados industrijoje. Tokios tendencijos galiojo iki pat XX a. pabaigos, tad nieko nuostabaus, kad dizaineriai sekė šio modelio charakteristiką ir žengė dar vieną žingsnį,  įtraukdami kamufliažinius raštus į įvairius drabužius ir aksesuarus. Taigi, leiskite šiandien Jus supažindinti su keletu f..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
APYRANKĖ SU INKARU – ŠIOS VASAROS HITAS
Jūreiviškas stilius jau ilgą laiką išlieka kaip vienas madingiausių vasaros metu. Šiandienos straipsnyje mes kalbėsime kaip Jūsų stiliui lengvai suteikti jūreivišką akcentą.Vasara tai laikas paprastiems, vyriškiems aksesuaramsAksesuarai vasarą panašu, kad mėgaujasi didžiausiu populiarumu. Mes nekalbame apie paprastas apyrankes odiniu diržiuku ar sudarytas iš karoliukų. Pasirinkę apyrankę su papras..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
TVARKINGA SPINTA – TIESIAUSIAS KELIAS Į GERESNĮ STILIŲ
Netvarka spintoje tai viena pagrindinių priežasčių frazei „Aš neturiu ką dėvėti“ , todėl svarbu spintoje palaikyti tvarką, kad sutaupytumėte laiko, o ir patiems būtų smagiau rūbus išsiimti iš tvarkingos spintos.Spalvos, pakabos ir kitos detalėsYra daug būdų kaip tinkamai sutvarkyti rūbus spintoje. Daugelis žmonių spintą susitvarko su užuominomis, kurioje vietoje ieškoti reikiamos aprangos t.y. mar..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
MĖLYNI MARŠKINIAI – KAIP JUOS DERINTI?
Yra tam tikri drabužiai, kurie turėtų būti kiekvieno žmogaus garderobe, nepriklausomai nuo to, kokio stiliaus aprangą jis mėgsta. Vieni iš jų yra mėlyni marškiniai, kurie puikiai tiks oficialiam susitikimui. Kaip derinti tokius marškinius? Mėlyni marškiniai – kiekvieną dieną ir ypatingomis progomisMėlyni marškiniai yra toks drabužis, kuris gali tikti tiek vestuvėms ir gimtadieniui, tiek susit..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
KĄ DĖVĖTI PER BERNVAKARĮ?
Bernvakaris – tai puiki galimybė uždaryti vieną gyvenimo etapą ir pradėti kitą. Yra daug gerų idėjų tokio renginio organizavimui – pašėlusi naktis klube ar bare, kelionė į užmiestį išbandyti ekstremalų sportą ar teminis vakarėlis namie. Bet kuriuo atveju būtina pasirinkti tinkamą aprangos kodą, su kuriuo jausitės ne tik patogiai, bet ir atrodysite skoningai.Stilingas bernvakaris miesteStereotipini..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
KAS MADINGA ŠIĄ VASARĄ? HENLEY MODELIO MARŠKINĖLIAI.
Tikriausiai net nepastebėjote, kaip atėjo vasara, todėl pats metas užpildyti spragas spintoje. Renkantis marškinėlius vasarai derėtų įsigyti kelis patikimus modelius. Šiandien mes papasakosime Jums apie Henley modelio marškinėliu, apie kuriuos tikriausiai mažai ką esate girdėję.Kas yra Henley marškinėliai?Tikrai esate sutikę šį modelį anksčiau, nors jie ir kur kas mažiau populiarūs nei klasikiniai..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 71 (8 puslapių)

Kontaktinė informacija

Adresas:

Basanavičiaus aikštė 10, Marijampolė

Telefonas:

+37066352222

El.paštas:

pirktukas@pirktukas.lt

Biuro darbo laikas:

Pirm - Penkt / 9.00h - 16.00h

Patikima parduotuvė

Greitas pristatymas lietuvoje

Kokybės garantija

Platus aprangos pasirinkimas

Grąžinimo garantija

Profesionalus aptarnavimas

Patikimumo ženklas Lietuvoje

Patogus atsiskaitymas kurjeriui

Mados blogas

Aprangos galerija

Mados naujienos

Aprangos galerija

Pavasario-Aprangos-Galerija