Aprangos blogas

Blogo produktai
5 IDĖJOS, SKIRTOS ATOSTOGOMS NAMUOSE!
Atostogos ant nosies, o jūs vis dar svarstote, kaip tinkamai praleisti šį laiką? Nors atostogos, atrodytų, neturėtų kelti galvos skausmo, tačiau jūs ne visada turite galimybę atostogų laiką praleisti kažkur toli nuo namų. Verta pasidomėti, ką daryti atostogų metu, kad atostogos būtų idealus ir kūrybiškas įėjimas į Naujuosius metus. ATOSTOGOS NAMUOSE? Šiandien galite pasirinkti iš ..
STALO ŽAIDIMAI - NE TIK MAŽIEMS VAIKAMS!
Kas iš mūsų nepamena žaidimo "Monopolis", kurį žaidėme būdami vaikais? Nors daugelis iš mūsų nustojo žaisti, kažkur tarp pradinės ir vidurinės mokyklos laikų, atsiranda vis daugiau žmonių, kurie žaidžia stalo žaidimus sulaukus keturiasdešimties metų amžiaus. Ir teisingai! Nes stalo žaidimai yra labai įdomus užsiėmimas nepriklausomai nuo amžiaus. Stalo žaidimai, kuriuos vaikai žaidė prie..
JOGGER'IAI SU PETNEŠOMIS - NAUJAS GATVĖS STILIUS?
Bet koks mados mylėtojas negali paaiškinti kaip naujos tendencijos sugeba nustebinti. Ir taip jau atsitiko su klasikiniu jogger modeliu, kurie yra pamėgti visų išskirtinio stiliaus mylėtojų. Staigmena yra ta, kad nuspręsta klasikinį šių kelnių modelį atnaujinti ir ... prisegti petnešas. Kaip dėvėti šį neįprastą modelį?JOGGER KELNĖS SU PETNEŠOMIS – NAUJAS GATVĖS STILIUS?Jogger'iai..
ŽIEMA TAIP PAT GALI BŪTI MADINGA!
Šaltas oras, sniegas ir stiprūs vėjai jau čia pat. Tokiomis sąlygomis neabejotinai pirmiausia norėtumėte apsisaugoti nuo šalčio, todėl išvaizda pasilieka antrame plane. Tačiau stilius ir aprangos funkcionalumas yra tas derinys, kuris padeda kurti šiuolaikinę vyrų madą. Žiema neturi būti niūri ir asocijuotis pilkumu. ŽIEMAI RINKIS ILGESNIO MODELIO STRIUKESŠį sezoną, vyriškos mados viršūnėje..
ILGAS VYRIŠKAS MEGZTINIS - KAIP DĖVĖTI?
Ilgas vyriškas megztinis yra labai praktiškas aprangos elementas. Tai puikus variantas, kuris apsaugo jus nuo šalčio ir puikiai pritaikomas tiek elegantiškuose deriniuose, tiek ir kasdieniuose. Sėkmingą stiliaus derinį su ilgu megztiniu sukurti gana sunku.Įkvėpimo galite pasisemti iš mūsų sąrašo ir pamatysite, kaip lengva jį derinti su kitais drabužiais. UNIVERSALUSKARDIGANASIlgas vyriškas megzti..
APIBENDRINAME 2017 METUS. GERIAUSIOS VYRŲ STILIAUS TENDENCIJOS!
Populiariausios vyrų mados tendencijos 2017 m.1. 2017 m. mados metu buvo aiškiai matomi karinio pabūdžio veiksniai. Nustatyta, kad jiems pasirodžius gatvėse karinio pobūdžio uniformos tapo įkvėpimu dizainiariams. Drabužiai, susiję su kariniu stiliumi ir uniformomis, modeliuojami daugeliu detalių – tapo itin populiariais ir plačiai paplito miesto gatvėse. Nors ateinančiais metais bus n..
NAUJIEJI METAI, NAUJAS STILIUS. 3 MADOS TAISYKLĖS!
Kiekvieną akimirką yra gera rūpintis savimi ir pasiekti savo svajonių išvaizdą. Nauji metai yra ypatingas laikas nusimatyti siektinus tikslus.Dabar puikus metas, kai verta užsirašyti savo Naujųjų metų mados taisykles, tada laikytis jų, kad tapti tikru stiliaus guru. Taip pat galite peržvelgti šiuos įrašus ir pasitikrinti, kuriame plano etape esate, kur vertėtų pasitempti ir ką daryti kitai..
PRIVALAI TURĖTI! 3 DŽEMPERIAI, KURIUOS VERTA TURĖTI 2018 METAIS
Jei jums įdomu, kokių Naujųjų 2018 metų stiliaus tendencijų vertėtų laikytis ir sekti mados kontekste - jums pasakysime vieną jų! Negalima šaudyti aklai!Vyrų drabužių spinta ir jos turinys geriausi tada, kai daugiausia dėmesio skiriama klasikai. Tačiau, žinoma, taip pat gerai sekti tendencijas ir pasinaudoti tuo, kad į madą įvedamas nuolatinis pokytis. Būtų labai nuobodu, jei jūs nuolat vi..
Apsirenk ir tapk ASSASSIN'S herojumi!
Kompiuteriniai žaidimai vis labiau įsiskverbia į realų pasaulį. Tai taip pat atsispindi ir mados industrijoje. Ypač "Assassin's Creed" serija paliko savo ženklą, labai populiarindama įdomius džemperius su itin dideliais gaubtuvais.Paslaptingumas po veidą slepiančiu gobtuvuBūti užsimaskavusiu assassin'u - apie tai tikriausiai slapta svajojo daug žaidėjų, kurie žaidė vėlesniuose Assassin C..
Slidinėjimo striukė - kaip ją dėvėti kiekvieną dieną?
Žiemišką temperatūrą vis dažniau pradeda rodyti mūsų termometrai, ir tai reiškia, kad atėjo laikas pasiruošti ateinantiems šalčiams. Jei esate standartinės mados sekėjas ir nuolat ieškote ko nors praktiško, neprašausite pasirinkę slidinėjimo striukę. Tačiau kyla klausimas,  kaip ją dėvėti kiekvieną dieną?SLIDINĖJIMO STRIUKĖ - NEĮPRASTAS PASIRINKIMAS KIEKVIENĄ DIENĄSlidinėjimo striuk..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 87 (9 puslapių)

Kontaktinė informacija

Adresas:

Basanavičiaus aikštė 10, Marijampolė

Telefonas:

+37066352222

El.paštas:

pirktukas@pirktukas.lt

Biuro darbo laikas:

Pirm - Penkt / 8:00h - 17:00h

Patikima parduotuvė

Greitas pristatymas lietuvoje

Kokybės garantija

Platus aprangos pasirinkimas

Grąžinimo garantija

Profesionalus aptarnavimas

Patikimumo ženklas Lietuvoje

Patogus atsiskaitymas kurjeriui

Mados blogas

Aprangos galerija