Aprangos blogas

Blogo produktai
8 SPORTINIAI AUTOMOBILIAI, KURIUOS TURI ŽINOTI KIEKVIENAS AUTOMOBILIŲ ENTUZIASTAS!
Šiandien gerai žinoma, kad geras kostiumas, batai ar klasikinis laikrodis yra žmogaus įvaizdžio elementai. Taip pat žinoma, kad kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo jo profesijos ar aistros, matydamas sportinį automobilį gatvėje - atkreipia dėmesį į jį. Šiame straipsnyje, padarant ned..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
TOP 5 VYRŲ STILIAUS KLAIDOS!
Kochanovski's savo darbe rašė: "Ne drabužis puošia vyrą (...)". Taigi, ar šiuolaikinio žmogaus išorinė išvaizda nėra tokia svarbi? Pasirodo, kalbėjimo maniera ir turinys pranešime tik trečdaliu paveikia mūsų bendrą vaizdą. Daug didesnį poveikį ..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
KAIP APSIRENGTI MOKSLO METŲ BAIGIMO PROGA?
Mokslo metų pabaiga yra viena iš svarbiausių švenčių mokyklos kalendoriuje ir yra susijusi su tam tikromis taisyklėmis. Šiandienos straipsnyje mes patariame, kaip mokyklos metų pabaigoje apsirengti madingai ir elegantiškai. TINKAMA PROGA Mokslo metų pabaiga - tai pr..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
2018 FUTBOLO ČEMPIONATAS!
Artėjant 2018 metų pasaulio futbolo čempionatui ne vienas futbolo entuziastas eina iš proto ir su nekantrumu to laukia, o lažybų tarpininkai trina rankomis! Ir kas gi čia tokio ypatingo, pamanysite. Patikrinkime! TRUMPA ISTORIJA Šio žaidimo atsiradimo istorija siekia Antikos..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
KAIP ATSIKRATYTI NEMALONAUS KVAPO IŠ AVALYNĖS? 4 PATIKRINTI BŪDAI
Nemalonus prakaito kvapas sklindantis iš avalynės yra nepatogi ir dažna problema, kuri vasaros metu itin aktuali. Kaip kovoti su tuo? Sužinokite keletą paprastų būdų kaip pašalinti nemalonų kvapą iš batų. KEPIMO SODA ARBA KAIP PAŠALINTI NEMALONŲ KVAPĄ IŠ BATŲ ..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
KAIP APSIRENGTI Į KLUBĄ IR PADARYTI ĮSPŪDĮ MOTERIMS?
Tinkamai pasirinktas aprangos derinys vakarėliui yra pagrindinis dalykas, kai norite sukurti gerą pirmąjį įspūdį. Moterys ypatingai didelį dėmesį skiria drabužiams. Štai kodėl tinkamai pasirinktas stilius gali padidinti jūsų galimybes. Mes rekomenduojame pasirinkti ką nors, kas galėtų padaryt..
KAIP EFEKTYVIAI PAŠALINTI DĖMES IŠ DRABUŽIŲ?
Kiekvienas, kuriam pavyko apipilti savo mėgstamiausius, baltus marškinius kavos puodeliu, ar netyčia skalbyklėn tarp baltų drabužių įmetė spalvotą rūbą, tikrai žino, kad nėra lengva pašalinti šias dėmes. Užduodame sau ir jums vieną ir tą patį klausimą - kaip pašalinti dėm..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
VAKARĖLIS PAPLŪDIMYJE - KĄ RENGTIS?
Vakarai tampa ilgesni, o naktimis vis šilčiau. Netrukus prasidės atostogų sezonas ir dar daugiau ... vakarėliai paplūdimyje! Mes visi laukiame to laiko, kai galėsime gulėti prie jūros iki vėlaus vakaro. Tačiau reikia nepamiršti, kad pajūryje įvykiai gali pasisukti netikėtai, todėl derė..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
GELTONA VYRIŠKOJE SPINTOJE?
Blog'o serijoje apie spalvas, geltona spalva buvo atmetinėjama daug, daug kartų. Ir tikriausiai tas pats pasakytina apie šios spalvos (ir jos trūkumo) populiarumą vyrų mados atžvilgiu. Laikui bėgant, kartais pastebime geltonos spalvos rūbų, kai kurių prekės ženklų kolekcijose, bet tai nie..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
PAPLŪDIMIO ŠORTAI
Atrodo, kad paplūdimyje jums nereikia nieko daugiau tik maudymosi ir saulės. Tiesa ta, kad ir stilingi šortai bus naudingi norint laisvai jaustis vandenyje. Be to, daugelis vyrų pasirenka būtent paplūdimio šortus, vietoj įprastų maudymosi glaudžių. KAIP PASIRINKTI MAUDYMOSI Š..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 127 (13 puslapių)

Kontaktinė informacija

Adresas:

Basanavičiaus aikštė 10, Marijampolė

Telefonas:

+37066352222

El.paštas:

pirktukas@pirktukas.lt

Biuro darbo laikas:

Pirm - Penkt / 8:00h - 17:00h

Patikima parduotuvė

Greitas pristatymas lietuvoje

Kokybės garantija

Platus aprangos pasirinkimas

Grąžinimo garantija

Profesionalus aptarnavimas

Patikimumo ženklas Lietuvoje

Patogus atsiskaitymas kurjeriui

Mados blogas

Aprangos galerija