Aprangos blogas

Blogo produktai
ŠOKOLADAS "MILKA" DOVANŲ!
www.pirktukas.lt ir Omniva skelbia akciją! Apsipirk Pirktukas.lt, rinkis Omniva ir pirmieji 500 pirkėjų gaus skanutėlį „Milka“ šokoladą! KODĖL VERTA APSIPIRKTI pirktukas.lt ir gauti dovanėlę? Čia  galite rasti daugiau nei 6000 produktų iš kurių tikrai visada rasite ką išsirinkti! Ar tai būtų stilingi marškinėliai, ar apranga į sporto salę, ar..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
TATUIRUOTĖ TRUKDO DARBUI?
Tėti, aš pasidariau tatuiruotę ant dilbio! Tai atrodytų baisiausias sakinys, daugumai mūsų tėvų. Tiesa ta, kad kūno piešiniai ant kūno jau nebėra kažkas tokio stebinančio ir šokiruojančio, tačiau tatuiruotė darbe ir mokykloje gali kenkti ir gadinti jūsų įvaizdį. Taip pat žinoma, kad mūsų seneliai tatuiruotes ant kūno tarktuoja, kaip asmens sėdėjusio kalėjime, ženklą. Tend..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
SPORTINĖ FORMA VASARAI PER MĖNESĮ?
Vasara ateina greitai, o jūsų fizinė forma yra neparuošta vasarai? Nesvarbu! Kartu mes įvertinsime, ar galima per mėnesį paruošti kūną ir išanalizuosime su tuo susijusius ginčus. SPORTINĖ FIGŪRA PER MĖNESĮ - AR TAI ĮMANOMA? Daugeliui, ko gero, įdomu, ar per mėnesį galima išlipdyti puikią sportinę figūrą. Užtikriname, kad tai yra mitas! Žinoma, negalima atmesti, ka..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
3 LABIAUSIAI PAPLITUSIOS PROBLEMOS SPORTUOJANT
Jei vienas iš jūsų pavasario pažadų buvo sporto salė, o per kelias pirmąsias dienas sporto salėje jūs pasiduodate - pasitikrinkime, kaip sportuoti sporto salėje ir kaip nekartoti klaidų, kurios gali būti pavojingos jūsų sveikatai. PRATIMAI YRA GERAS TIKSLAS PAVASARIUI! Pavasaris yra ne tiek kalendoriuje, kiek ir languose. Būtent šia proga verta pasirūpinti tinkama forma artimia..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
LOPYTI, PLĖŠYTI, BALINTI DŽINSAI - HITAS AR KIČAS?
Prieš keletą metų skylės džinsuose buvo skurdo simbolis - šiandien plėšyti džinsai tampa vis populiaresni. Ar jūs dėvite nudriskusias kelnes? Kokie geriausi mūsų pasiūlymai? LOPYTI DŽINSAI - AR JIE VIS DAR MADINGI? Šį sezoną, džinsai tikrai grįžta į stiliaus viršūnę. Net aprangos deriniai, susidedantys iš džinsinio audin..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
OSKARAI 2018: GERIAUSI STILIAUS DERINIAI
Remiantis daugumos "Oskarų" iškilmėmis, šiais metais neįtikėtinai daug įžymybių stiliaus pasirinkimas, nepatenkino mados gerbėjų lūkesčių. Patikrinkime, kurie aktoriai gali didžiuotis savo išvaizda ant raudono kilimo. Po praėjusių metų gana prieštaringos Oskarų teikimo šventės, atėjo laikas sujungti kartais atrodytų nuobodžias stiliaus dalis. Laimei,..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
KĄ NUPIRKTI MOTERS DIENOS PROGA?
Kovo 8 d. jau čia pat. Nesvarbu, ar švenčiate pirmąją Moters dieną ar švenčiate jau kelintus metus, žinote - dovana skirta ne jums. TOP 5 DOVANOS MOTERŲ DIENAI Kartu su dovana, perduodate savo jausmus. Dovanodami kažką savo mylimai moteriai, parodysite, kad gerai pažįstate ją, pasirūpinsite ja ir patirsite dovanojimo malonumą. Moters diena puiki proga pasakyti ir išreik&..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
KAIP PASIRINKTI GERIAUSIĄ ŠVARKĄ?
  Švarkas niekada neišeis iš mados, ir visada bus puikus pasirinkimas jį dėvėti. Ką verta prisiminti perkant švarką ir ko ieškoti? VISŲ PIRMA – TINKAMAS ĮLIEMENAVIMAS Simetrija yra pirmas dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį. Dygsnis, kuris yra švarko nugaroje ir eina nuo apykaklės iki apačios, turėtų atitikti stuburo liniją. Pri..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
KAIP APSIRENGTI LAISVALAIKIO STILIUMI IR KAS TAI YRA?
  Ar tau patinka marškinėliai, sportiniai bateliai ir sportiniai drabužiai? Pažiūrėkite, kaip madingai apsirengti laisvalaikio stiliumi, kuris yra kasdienio ir sportinio stiliaus mados derinys. SPORTINIS STILIUS, KAS TAI YRA? Athleisure - tai anglų kalbos žodžių junginys reiškiantis "atletiškas" ir "laisvalaikis". Paprasčiau tariant, ši..
AR VYRIŠKA DĖVĖTI ROŽINIUS DRABUŽIUS?
Moteriškas, nevyriškas. Ar dažnai girdi tokius komentarus apie vaikinus dėvinčius rausvos spalvos drabužius? Jei taip, šis straipsnis sukurtas kaip tik jums. Yra žinoma, kad šios prieštaringos spalvos oponentų gretos nemažėja. Tačiau pažymime, kad ne visi pastebi kaip moterų širdis šildo rožinė spalva (ar bent jau didžiają dalį jų), ji taip pat p..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 102 (11 puslapių)

Kontaktinė informacija

Adresas:

Basanavičiaus aikštė 10, Marijampolė

Telefonas:

+37066352222

El.paštas:

pirktukas@pirktukas.lt

Biuro darbo laikas:

Pirm - Penkt / 8:00h - 17:00h

Patikima parduotuvė

Greitas pristatymas lietuvoje

Kokybės garantija

Platus aprangos pasirinkimas

Grąžinimo garantija

Profesionalus aptarnavimas

Patikimumo ženklas Lietuvoje

Patogus atsiskaitymas kurjeriui

Mados blogas

Aprangos galerija