Kokią aprangą rinktis einant į hip-hop koncertą?

Autorius Darius 2019-03-06 0 Komentarai

Jūs jau nusipirkote bilietus, bet vis dar klausiate savęs, kaip apsirengti į hip-hop koncertą? Tuomet šis straipsnis, kaip tik jums ! Tinkamo stiliaus pasirinkimas koncertui neturėtų būti sudėtingas. Mes jums patarsime, ką kokią aprangą pasirinkti, kad atrodytumėt stilingai.


KOKIĄ APRANGĄ RINKTIS EINANT Į HIP-HOP KONCERTĄ?


Ieškodami tinkamos aprangos, verta rinktis klasikinius gatvės stiliaus drabužius. Tokių komplektų pagrindas turėtų būti džemperiai bei džinsai . Džinsai gali būti šiek tiek laisvesnio arba slim tipo. Viskas priklauso nuo to, prie ko juos derinate. Striukę galite rinktis džinsinę su gaubtu ar be jo.
Apranga turėtų būti tamsių spalvų. Geriausias būtų juoda, sudarytas iš ne pernelyg laisvų drabužių. Avalynė taip pat turėtų būti tamsi, geriausiai būtų ruda arba juoda, to paties atspalvio, kaip ir visa apranga. Baltos spalvos batai tikrai netinkami, nes minioje tokia spalva nėra praktiška.


KARINĖS SPALVOS ARBA CHAKI DERINYS


Geras akcentas juodai spalva - karinis stilius. Juodos ir chaki derinys gali atrodyti tikrai gerai. Nors chaki spalvos aprangos detalė bus tik viena, pavyzdžiui, švarkas.Tokia apranga yra tikra hip-hop klasika. Jei jums nepatinka karinės spalvos, tuomet rinkitės sportinio stiliaus striukes ar švarkus.

 


KAIP APSIRENGTI KONCERTĄ - STILIAUS PASIŪLYMĄ


„Hip-hop“ koncertui galite dėvėti, pavyzdžiui, juodą džemperį be gobtuvo ar suderintą džemperį su tos pačios spalvos gobtuvu. Jums tereikia pasirinkti šiam rinkiniui juodus sportinius batelius ir drąsiai žengti į koncertą.


Jei norite, kad kelnės būtų kitokios, pakeiskite jas juodais arba tamsiais mėlynos spalvos džinsais ar laisvalaikio kelnėmis. Dėvėkite juos su laisvo stiliaus marškinėliais bei juodos spalvos striuke, ir jūs tikrai išsiskirsite iš minios.

 

Drabužiai hip-hop koncertui, mūsų stiliaus pasiūlymas Jums:

 

Rašykite komentarą