2018 M. VASARA MIESTE - KĄ VEIKTI, KAIP ATOSTOGAUTI?

Autorius Darius 2018-09-14 0 Komentarai

Jūsų draugai snapchat'ina iš geriausių Romoje esančių klubų, skambina iš siaurų Barselonos gatvių ar pakeičia savo profilio nuotraukas su Tenerifės paplūdimio saulėlydžiu,o jūs pasilikote savo mieste atostogauti? Pakelk galvą ir pirmyn! Jūs taip pat galite linksmintis. Ką veikti ir kaip leisti 2018 metų vasarą mieste?

Ar tu išeisi iš savo kelio, ir išvyksi kažkur atostogautii šią vasarą kažkur svetur? Vasara mieste 2018 m. taip pat gali būti puiki! Ką galite nuveikti mieste vasarą?

 

TAI VIENAREIKŠMIŠKAI KONCERTŲ IR FESTIVALIŲ SEZONAS

Niekas nesusijęs su žmonėmis labiau nei muzika - festivalis yra puiki galimybė susipažinti su naujais žmonėmis, linksmintis ir gerai praleisti laiką. Būtinai apsilankykite mėgstamų atlikėjų koncertiniuose turuose, galbūt jie atvyks į jūsų apylinkes. Jei ne, visada galite keliauti į kitą miestą.

Festivaliai:

  • Kristupo vasaros festivalis, liepos 1 d. – gruodžio 30 d.

  • Yaga Gathering, rugpjūčio 3–7 d.

  • Granatos Live, rugpjūčio 4–6 d.

  • Meska Music Festival, rugpjūčio 11–12 d.

  • Bardų muzika Purpuriniame vakare, rugpjūčio 17–19 d.

  • Karklė Live Music Beach, rugpjūčio 18–20 d.

  • Pažaislio muzikos festivalis, iki rugpjūčio 29 d.

 

VASAROS KINAS ATVIRAME ORE

Vasarą lauko kino teatrai rengiami dėl galios. Tai puiki galimybė palikti namus ir pasinaudoti atostogų oru. Sofa, alus ir geras filmas. Skamba kaip geras planas? Tokie renginiai vyksta miestuose: Kaune, Marijampolėje. Po atviru dangumi kinas būna nemokamas, todėl kinas su gera kompanija tau nieko nekainuos. O prisiminimai išliks ilgam.

ĮVAIRŪS FESTIVALIAI, T. Y. VASARA 2018 M. MIESTE

Vasarą organizuojami įvairūs festivaliai. Mes kalbame ne tik apie muzikos ir kino festivalius. Jeigu Jūs turite pakankamai laiko galite aplankyti tokius festivalius kaip MEMEL TATTOO CONVENTION“, „Vilnius Burger Fest“ ir t.t.Yra labai daug galimybių puikiai praleisti vasaros atostogas mieste!

Rašykite komentarą