2019 M. TENDENCIJOS: TRUMPOS VYRIŠKOS KELNĖS

Autorius Darius 2019-05-09 0 Komentarai

2019 M. TENDENCIJOS: TRUMPOS VYRIŠKOS KELNĖS


Vyriškos trumpos kelnės yra viena didžiausių 2019 m. tendencijų. Kaip dėvėti ? Patarsime!


TRUMPOS KELNĖS ARBA 2019 M. VYRŲ MADOS 


Kelnės, atidengiančios kulkšnis, jau seniai pasirodė moterų madoje, o dabar jos ateina ir į vyrų spintą. Ši mada gimė iš didžiausių mados namų bei dizainerių kolekcijų. O dabar trumpas kelnes galima rasti visur, pradedant nuo garsių prekinių ženklų iki didžiųjų prekybos centrų. Atrodo, kad naujoji tendencija tobula ir ilgą laiką išliks. Kaip jas dėvėti? Ir kas gali dėvėti trumpas kelnes?


KAS GALI DĖVĖTI TRUMPAS KELNES?


Trumpos kelnės, deja, netinka visiems. Kaip galite atspėti, sutrumpintos kojos gali optimistiškai sumažinti figūrą ar net stambinti. Tai labai matoma, todėl trumpas kelnės geriausiai rinktis aukštiems ir turintiems liekną figūrą vyrams. 
Tačiau jeigu ne esate aukšto ūgio ir norite įsigyti šias kelnes prie jų vilkėkite tokios pačios spalvos ar panašaus atspalvio batus, kad optiškai prailgintumėte kojas. Tokiu būdu sukursite vientisumą ir darną, o jūsų ūgis neatrodys per mažas.

 

KAIP DĖVĖTI TRUMPAS KELNES?


Trumpos kelnės neabejotinai yra madingiausios 2019 m. vyrų madoje. Tačiau šis modelis reikalauja tam tikro drąsos ir kūrybiškumo, nes tikrai atkreipsime dėmesį į visus žmonės dėvinčius tokio modelio kelnes - net ir į tuos, kurie nežino, kad tai yra madinga. Todėl verta žinoti, kaip sumaniai perimti šį stilių sau ir jaustis patogiai.
Kelnės virš kulkšnies reikalauja iš mūsų tam tikro įsipareigojimo ir kruopštumo. Prieš įsigyjant tokias kelnes, turite gerai apgalvoti visus jų elementus. Trumpos kelnės, nėra lygios su bet kuriomis kitomis, nes jos nėra tokios universalios kaip klasikinės ar džinsai. Pirkdami tokias kelnes, verta pagalvoti ir apie derinius. Nepirkite jų tik dėl to, kad madinga, nes gali pasirodyti, kad spintoje nėra nieko, kas prie jų būtų tinkama.


SU KUO DERINTI?


Trumpos kelnės geriausiai tinka su streatwear stiliumi, kuris neturi  rėmų ir suteikia daugiau laisvės. Šios kelnės tinka, pavyzdžiui, su baltais sportiniais bateliais, laisvais marškiniais ir megztiniais. Savo ruožtu, lengviausiai derinti casuald apranga, kuri neapriboja žmogaus rengtis pagal tam tikras taisykles. Taip pat šio stiliaus kelnės puikiai derės su marškinėliais ar švarkais.

 

 

Rašykite komentarą