2020 m. Išleistuvių apranga 


Išleistuvės jau šį mėnesį, o jūs dar nežinote kaip apsirengti? Nesijaudinkite! Mes jums patarsime, kas madinga šį sezoną ir kokią aprangą rinktis. 
Nepamirškite, kad e tik jauniems žmonėms, bet ir moksleivių tėveliams, mokytojams  išleistuvės yra labai svarbi šventė.

Šiandien vis dažniau atsisakoma didelių iškilmių, tačiau apranga vis tiek turi būti elegantiška. Ką pasirinkti?


KOKIĄ APRANGĄ RINKTIS?

 


Dauguma vyrų renkasi klasikinius sprendimus, t.y. kostiumą, marškinius ir aksesuarus, kurie atitinka formalius reikalavimus. Toks pasirinkimas tikrai yra geras, nes kostiumas jums pravers ir kitoms progoms. Kostiumai yra universalūs, jie niekada neišeis iš mados ir visuomet atrodys puikiai.


Šio sezono madingiausia mėlynos spalvos kostiumai. Ši spalva simbolizuoją pasitikėjimą savimi bei ramybę. Atrodo puikiai, nepriklausomai nuo figūros tipo, yra elegantiška ir universali. Jeigu norite išskirtinumo rinkitės languoto audinio kostiumus ar kostiumus. Rinkitės klasikinius baltus marškinius ir elegantiškus batus, pageidautina juodos spalvos, ir standartinius aksesuarus, tokius kaip kaklaraištis, kelnių diržas arba petnešos.

 

 

IŠLEISTUVĖS KLUBE

Abiturientai vis dažniau atsisako tradicinių išleistuvių iškilmių mokyklose, ir renkasi mažiau formalią klubo aplinką. Tačiau išleistuvių aprangos stilius turi išlikti. Kaip apsirengti į klubą? Klasikinį kostiumą galite pakeisti mažiau formalia apranga, sportiniu švarku arba elegantiška liemene. Galite rinktis skirtingus atspalvius, pavyzdžiui, mėlynus, tamsiai mėlynus ar juodus. Kelnės taip pat gali būti mažiau elegantiškos, tamsūs džinsai arba chino kelnės.


Išleistuvės yra svarbi šventė, kurią prisiminsite visą savo gyvenimą. Taigi, gerai apgalvokite  kokią aprangą pasirinkti, pažvelgti į šiuolaikines madas ir pasirinkite sau labiausiai priimtiną bei patogių sprendimą.