3 DABARTINĖS TENDENCIJOS, ATKELIAVUSIOS IŠ 90-TŲJŲ

Autorius Darius 2018-09-14 0 Komentarai

90-tuosius siejate tik su kiču, neonine spalva ir nailoniniais rūbais? Tikėjotės, kad niekada tai negrįš? Priešingai, pasirodo, kad mados nemiršta.

 

Kas iš mūsų užaugu per tuos metus žino, kaiptada atrodė gyvenimas. Mergaitės norėjo būti kaip „Spice girls“, visi žiūrėjoper TV ekranus rodomus legendinius „Beverly hills, 90210“ bei „Draugus“.

GRĮŽIMASĮ PRAEITĮ NE TOKS JAU KOŠMARIŠKAS

Vartydami nuotraukas ir matydami madas priešdu dešimtmečius vargu ar nudžiungame ir nėra nieko, kuo galėtume mėgautis iš tųlaikų. Tačiau, tai tikrai nebuvo taip jau blogai, o pats geriausias įrodymas –keletas mados tendencijų, grįžusių iš tų laikų ir šį sezoną bus tiesiog hitas.Apie ką mes kalbame?

1. FLANELINIAIMARŠKINIAI

90-taisiais tai buvo mėgstamiausias KurtCobain drabužis ir visų kitų, mėgusių tuometinę muziką. Šiandien flanelė irlangeliai patikrinta apranga ne tik koncertų salėse bet ir kitais atvejais. Vertapaminėti, kaip jie nešiojami. Marškiniai madingi ne tik su atsagstytomissagomis prie kaklo, ištemptomis ar suvyniotomis rankovėmis, bet dabar, po90-tųjų, galite juos nešioti ir surištus ties juosmeniu.

languoti raudoni marskiniai

2.PAMIŠIMASDĖL DŽINSINĖS MEDŽIAGOS

Džinsinės kelnės, marškiniai, striukės ar netdžinsinių drabužių suderinimas nuo galvos iki kojų. Svarbiausia, kad į madągrįžta įplyšimai, įbrėžimai, skylės ar panašūs medžiagos pažeidimai, išblukimaiir dar kitaip vadinami marmuro spalvos raštai. Šiuo atveju pasirenkama gamintidrabužius iš audinių, kurie atrodo daug gyvenime matę. Šiuos drabužius lengvaigalite derinti su kitais stiliais ar įdėti pastangų ir pasirinkti bendrądžinsinę išvaizdą

dzinsiniai marskiniai

3. STRIUKĖS PAVASARIO VĖSAI

Šis punktas nebeturėtų būti naujas. Šiomodelio striukės jau buvo populiarios ir žiemos metu ir ji grįžo dar kartą tikšiek tiek atsinaujinusi. Skirtingai nei 90-taisiais, šiandien striukė yraprieinama įvairesnių spalvų, šiek tiek trumpesnė ir pagaminta iš kokybiškesniųmedžiagų.

 

 

Taigi, ar pasirengę grįžti į praeitį?

Rašykite komentarą