4 dovanų idėjos Jam Valentino dienos proga!

 

Romantiškiausia metų diena jau čia pat. Greitai visi įsimylėjėliai švęs vasario 14 d. Valentino dieną.  Ar planuojate švęsti meilės dieną su antrąja puse? Tačiau vis dar neturite jam dovanos? Mes paruošėme Jums 4 neįprastas dovanų idėjas Valentino dienai. Nustebink ji.
 

1. Vėjo tunelis – laisvo kritimo pojūtis

 

Jeigu  jūsų partneris mėgsta adrenaliną ir svajoja apie skraidymą, tuomet jūs turite galimybę išpildyti jo svajonę.  Galite nuvykti į vietą, kur nėra gravitacijos.  Vėjo tunelyje patiriami pojūčiai prilyginami laisvam kritimui, patiriamam šokant parašiutu ar su guma. 
 

 

2. Stilingi marškiniai

 

Ar jūsų mylimasis gražiai atrodo pasipuošęs? Ar jis užimtas ir neturi laiko naujiems marškiniams? Geriausia ir viena populiariausių ir racionaliausių dovanų vyrui yra marškiniai! Galite rinkti tiek vienspalvius, tiek su nežymiu raštu, patiks tikrai! Marškiniai vyrui nenuginčijama Valentino dienos dovana!
 
Vyriski marskiniai

 

 

3. VR akiniai

 

Tai neįprasta dovana žaidimų mėgėjams. „VR akiniai“ - tai nauja technologija, kuri leis jūsų mylimajam  įsijausti į virtualią žaidimų tikrovę bei charakterį.
 
 

 

4. Dovanų kuponas

 

Jeigu nei vienas iš minėtų pasiūlymų, jūsų antrajai  pusei, netinkamas, geriausias sprendimas yra dovanų kuponas, kurios dėka jis gali nuspręsti, ko nori pats.