4 dovanų idėjos Jam Valentino dienos proga!

Autorius Darius 2019-02-06 0 Komentarai

4 dovanų idėjos Jam Valentino dienos proga!

 

Romantiškiausia metų diena jau čia pat. Greitai visi įsimylėjėliai švęs vasario 14 d. Valentino dieną.  Ar planuojate švęsti meilės dieną su antrąja puse? Tačiau vis dar neturite jam dovanos? Mes paruošėme Jums 4 neįprastas dovanų idėjas Valentino dienai. Nustebink ji.
 

1. Vėjo tunelis – laisvo kritimo pojūtis

 

Jeigu  jūsų partneris mėgsta adrenaliną ir svajoja apie skraidymą, tuomet jūs turite galimybę išpildyti jo svajonę.  Galite nuvykti į vietą, kur nėra gravitacijos.  Vėjo tunelyje patiriami pojūčiai prilyginami laisvam kritimui, patiriamam šokant parašiutu ar su guma. 
 

 

2. Plaukimas

 

Ar jūsų mylimasis patiria daug streso? Ar jis užimtas ir neturi laiko pailsėti? Tuomet  galite suteikti jam progą atsipalaiduoti bei pasimėgauti ramybe. Vandens procedūros tam puikiai tik. Jų metu kūnas visiškai ar dalinai panardinamas į vandenį ir laisvai plaukioja ant vandens paviršiaus. Tai puikus būdas atsipalaiduoti.
 
 

 

3. VR akiniai

 

Tai neįprasta dovana žaidimų mėgėjams. „VR akiniai“ - tai nauja technologija, kuri leis jūsų mylimajam  įsijausti į virtualią žaidimų tikrovę bei charakterį.
 
 

 

4. Dovanų kuponas

 

Jeigu nei vienas iš minėtų pasiūlymų, jūsų antrajai  pusei, netinkamas, geriausias sprendimas yra dovanų kuponas, kurios dėka jis gali nuspręsti, ko nori pats.
 
 
 
 

Rašykite komentarą