Laikina marškinėlių akcija! Speciali -20% nuolaida daugeliui pažymėtų marškinėlių 🧥 Spausk čia ir aktyvuok nuolaidą!

5 BŪDAI KAIP PARAITOTI MARŠKINIŲ RANKOVES

Autorius Darius 2019-06-06 0 Komentarai

Visi žinote, kaip patogu esant galimybei paraitoti marškinių rankoves ir jaustis komfortiškai.  Tai aktualiausia vasarą. Tai atrodo gana paprastas ir visiems suprantamas dalykas, tačiau susuktos bet kaip rankovės atrodys negražiai ir atkreipsite aplinkinių žvilgsnius ne pačiu tinkamiausiu būdu.

 

Taigi, žemiau pateikiame kelis variantus, kaip sulankstyti rankoves, kad jos atrodytų puikiai. Pateikiami keli variantai, todėl tikrai manome, kad išsirinksite sau labiausiai patinkantį.

 

 

1 BŪDAS  - "AIFA"

 

Tai pats lengviausias būdas paraitoti marškinių rankoves, tačiau daugelis žmonių nėra apie jį girdėję. Šiuo būdu paraitoję rankoves Jūs parodysite tik trečdalį rankos, šis santykis yra vizualiai patrauklus. Užlenkite vieną kartą tokio pločio, kokio yra rankogalių galas ir antra kartą panašiu pločiu. 

 

2 BŪDAS - PAPRASTASIS RAITOJIMAS

 

Tai būdas, kuris yra labiau intuityvus ir jis panaudojamasnet nepagalvojus, kokiu būdu norite paraitoti rankoves, tačiau kartais jas tampa sunku atraitoti.

 

3 BŪDAS - AUKŠTAS RAITOJIMAS

 

Šį būdą dažniausiai naudoja vyrai su dideliais bicepsais ir tatuiruotėmis ant rankų. Padekite savo marškinius ant lygaus paviršiaus, paimkite rankovę ties riešo vieta ir sukite iš vidaus į išorę, tiek kiek norite.

 

4 BŪDAS - MEISTRIŠKAS RAITOJIMAS

 

Tai būdas apie kurį, manau, daugelis vyrų nėra girdėję. Tai puikiai tiks marškiniams, kuriu rankogaliai yra išskirtinio dizaino ir norite, kad jie liktų bent šiek tiek matomi. Paraitokite rankoves iki maždaug dviejų pločių rankogalių taip, kad rankogalis būtų viršuje, jei spalvos ar dizainas kontrastingas, rodykite tik jo užuominą, norėdami atraitoti rankoves tiesiog paimkite už kyšančių rankogalių viršaus ir ištraukite.

 

5 BŪDAS - RAITOJIMAS SU KELIARAIŠČIU

Laikui bėgant marškinių rankovės linkusios prarasti savo elastingumą. Vienas Niujorko restorano padavėjas 1960-aisiais atėjo panaudojęs protingą sprendimą – rankoves sutvirtino keliaraiščiu. Šis būdas išpopuliarėjo,tačiau porai dešimtmečių vėl buvo dingęs iki kol futbolininkas D. Beckhamas nepradėjo naudoti šio būdo norėdamas palaikyti tvarkingą savo marškiniųrankovių išvaizdą. Taigi, pritvirtinkite viršutinę savo marškinių rankovių dalį, ištraukite kelis centimetrus marškinių rankovės, kad paslėptumėte gumą. 

Štai supažindinome su keliais būdais kaip paraitoti savo marškinių rankoves, na o dabar pats metas įsigyti ir pačius marškinius. Kas daugiau, jei ne Jūs pats, geriausiai žino, ko norite. 

 

Marškiniai

Rašykite komentarą