Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti jūsų naršymo patirtį, bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent jums. 

5 DALYKAI, KURIUOS PRIVALAI TURĖTI!

5 DALYKAI, KURIUOS PRIVALAI TURĖTI!

Puikus pasirinkimas kiekvienam stiliui, kiekvienai progai. Kalbame apie dalykus, be kurių sunku gyventi. Kiekvienas madingai apsirengęs vaikinas turi turėti šiuos 5 dalykus savo spintoje. Apie ką mes kalbame?

PRIVALOMA STILINGAM VAIKINUI

  • Džinsinė striukė - tinka beveik bet kokiam deriniui nuo muzikos festivalių iki sportinio stiliaus. Jos dėka jūs atrodysite atsipalaidavęs ir pasitikintis savimi.Tiesiog privalai tai turėti!

  • Tamsiai mėlyna - kartais tenka turėti svarbių susitikimų darbe, šeimos narių vakarienę ar šventę, kurioje pageidautinas elegantiškas aprangos kodas. Kiekvienas madingai besirengiantis vaikinas savo spintoje turėtų turėti bent vieną švarką. O geriausia tamsių spalvų, kad derėtų prie visko. Rekomenduotina – tamsiai mėlyną.

  • Balti arba juodi, marškinėliai be užrašų - tai puikus pagrindas kiekvienam stiliaus deriniui. Be problemų sukursite harmoningą derinį su švarku ypatingoms progoms ar derinį su stilingais plėšytais džinsais, skirtu vakarėliams ar koncertams.

  • Klasikiniai marškiniai - viskas, ką jums reikia padaryti, išsirinkti subtilios spalvos marškinius ir atrodysite puikiai. Be to, moterys vertina vyrus, kurie turi stiliaus jausmą ir puikiai tai liudija klasikiniai marškiniai.

  • Džinsai - madingi, patogūs, prie jų viskas tinka!  

Norite daugiau?

Žiūrėkite žemiau ir nepraleiskite progos papildyti savo drabužių spinta!

Vaiva Bagdanavičienė Patalpinta Vaiva Bagdanavičienė

Mada lyg pavasaris, ateina, praeina, sugrįžta arba ne, tačiau visuomet kvepia taip pat.. ne gėlėmis, o naujomis pažintimis!  Ir visai nesvarbu ar ta pažintis su nauju žmogumi, ar nauja aprangos dalimi, tai visuomet ypatingai žavi. O „tas, kas sakė, jog laimės už pinigus nenusipirksi, tikriausiai nežinojo, kur apsipirkti", - Bo Derek.

Rekomenduojami produktai šiai temai

Vyriška šviesiai mėlyna džinsinė striukė "Otan"

Vyriška šviesiai mėlyna džinsinė striukė "Otan"

MEDŽIAGA:97% Medvilnė, 3% ElastanasGalima paklaida +/- 3 cmMODELIS (182 CM 85 KG) DĖVI XL DYDĮ.*DĖME..

39.99 €

Vyriški balti marškinėliai "Garis"

Vyriški balti marškinėliai "Garis"

SUDĖTIS:100% MedvilnėGalima paklaida +/- 3 cmMODELIS (182 CM, 85 KG) MŪVI DYDĮ L.Dydis A B..

11.90 € 17.00 €

Vyriška tamsiai mėlyna džinsinė striukė "Spring"

Vyriška tamsiai mėlyna džinsinė striukė "Spring"

SUDĖTIS:98.5% Medvilnė 1.5% ElastanasGalima paklaida +/- 3 cmMODELIS (182 CM, 85 KG) DĖVI DYDĮ XL.*D..

35.99 € 43.90 €

Vyriškos mėlynos kelnės "Project"

Vyriškos mėlynos kelnės "Project"

SUDĖTIS:98% Medvilnė, 2% ElastanasGalima paklaida +/- 3 cmMODELIS (182 CM, 85 KG) MŪVI DYDĮ L.Dydis&..

27.90 €

Panašūs strapsniai

KAIP PRIŽIŪRĖTI MARŠKINIUS
Marškiniai yra būtiniausias drabužis vyrų spintose. Juk ne kas kitas, o tvarkingi marškiniai papuoš Jus į bet kokią šventę ar kitą svarbų renginį.   Visi žinome, kad nieko nėra amžino. Kaip ir batai, taip ir drabužiai susidėvi nuo ilgo nešiojimo, tačiau ..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
MĖLYNI MARŠKINIAI – KAIP JUOS DERINTI?
Yra tam tikri drabužiai, kurie turėtų būti kiekvieno žmogaus garderobe, nepriklausomai nuo to, kokio stiliaus aprangą jis mėgsta. Vieni iš jų yra mėlyni marškiniai, kurie puikiai tiks oficialiam susitikimui. Kaip derinti tokius marškinius?    Mėlyni marški..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
LOPYTI, PLĖŠYTI, BALINTI DŽINSAI - HITAS AR KIČAS?
Prieš keletą metų skylės džinsuose buvo skurdo simbolis - šiandien plėšyti džinsai tampa vis populiaresni. Ar jūs dėvite nudriskusias kelnes? Kokie geriausi mūsų pasiūlymai? LOPYTI DŽINSAI - AR JIE VIS DAR MADINGI? Šį sezoną, džinsai tikrai grįžt..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
VYRIŠKA DŽINSINĖ STRIUKĖ - KAIP DERINTI?
Jau atvyko vasariška šiluma, tačiau vėsesni vakarai vis tiek gali nustebinti. Tokiais atvejais gelbsti itin patikima vyriška džinsinė striukė, jau klasika tapusi pavasario-vasaros sezono laikotarpiu. Pažiūrėkite, ką dėvėti prie vyriškos džinsinės striukės. DŽINSINĖ STR..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
KAIP EFEKTYVIAI PAŠALINTI DĖMES IŠ DRABUŽIŲ?
Kiekvienas, kuriam pavyko apipilti savo mėgstamiausius, baltus marškinius kavos puodeliu, ar netyčia skalbyklėn tarp baltų drabužių įmetė spalvotą rūbą, tikrai žino, kad nėra lengva pašalinti šias dėmes. Užduodame sau ir jums vieną ir tą patį klausimą - kaip pašalinti dėm..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus

straipsnyje "5 DALYKAI, KURIUOS PRIVALAI TURĖTI!"