5 IDĖJOS, SKIRTOS ATOSTOGOMS NAMUOSE!

Autorius Darius 2019-02-05 0 Komentarai

Atostogos ant nosies, o jūs vis dar svarstote, kaip tinkamai praleisti šį laiką? Nors atostogos, atrodytų, neturėtų kelti galvos skausmo, tačiau jūs ne visada turite galimybę atostogų laiką praleisti kažkur toli nuo namų. Verta pasidomėti, ką daryti atostogų metu, kad atostogos būtų idealios ir kūrybiškos.

 

ATOSTOGOS NAMUOSE?

 

Šiandien galite pasirinkti iš daugybės įvairių kelionių, renginių, organizuojamų švenčių atostogų dienomis. Dėl to, suplanuoti įdomias atostogas yra gana lengva.

Žinoma, kartais atsitinka taip, kad neturite galimybės ar noro išvykti iš miesto (kartais net nenorite išeiti iš namų). Tuomet renkatės atostogas namuose. Nemanykite, kad priimdamas tokį sprendimą, jūs apribosite savo galimybes. Užtikriname jus, kad taip tikrai nebus!

Įdomi atostogų alternatyva atostogų metu gali būti pasitelkiant į draugišką kolektyvą tiek tėvus, tiek draugus. Viskas, ko reikia, tai šiek tiek kūrybiškumo ir lengvo pasiruošimo, o sąvoka "atostogos" yra tik formalumas.

 

KĄ DARYTI ATOSTOGŲ METU NAMUOSE?

 

Kiekvienas geriausias planas prasideda nuo intensyvaus mąstymo. Jums tam reikės: šiek tiek laisvo laiko ir šiltos arbatos arba kolos, kurią taip mėgstate! Patogiai įsitaisykite ir galite pradėti:

 

1. SUŽINOK KAŽKĄ NAUJO!

 

Galbūt yra kažkas, kam niekada neturėjote laiko padaryti ar sužinoti? Jei taip, tai drąsiai pasinaudok šiuo laiku. Ir mes neturime omenyje matematikos ar istorijos mokslų. Pagalvokite apie maišytų kovos menų pamokas, boksą, muai thai ar kitus kovos menus. Galbūt išmoksite vaizdo redagavimo paslapčių, kad galėtumėte pradėti kurti savo geriausių muzikinių vaizdo įrašų versijas. Vienintelė riba yra tavo vaizduotė, prisimink tai!

 

 

2. UŽPILDYKITE SPRAGAS!

 

Atsipalaiduokite - mes nekalbame apie mokyklos spragas, atvirkščiai! Mes kalbame apie filmus, knygas ir žaidimus, kurie viltingai laukia savo laiko. Laikotarpis, kai jūs galite leisti sau atsipalaiduoti ir su palaima žiūrėti įtraukiantį filmą „Sostų karai“ kurį, nuoširdžiai rekomenduojame. Galite net gi, pradėti žaisti FIFA lygoje pasitelkiant kompiuterinius žaidimus – viskas įmanoma! 

 

 

3. VARŽYKIS SU KITAIS!

 

Jei praleidžiate daug laiko su savo draugais, būkite pasiruošę rimtai pasivaržyti. Galite organizuoti mini turnyrus "FIFA", "LKL" ar susirungti paprasčiausio dažasvydžio lauke. Kompiuteryje pabandykite sužaisti "retro" žaidimus, kurie papildys nepamirštamą atmosferą. Atminkite, kad tai tik mūsų pasiūlymai, ir jūs juos turite prisiderinti pagal turimą įrangą.

Esant situacijai, kai kompiuteriniai žaidimai yra neįdomūs, pabandykite pažaisti senuosius mokyklinius ar šeimos stalo žaidimus.

 

4. SUORGANIZUOKITE VAKARĖLĮ!

 

Paruoškite draugams teminį vakarą, kurio metu galėsite pasiūlyti jiems sudalyvauti anksčiau minėtuose žaidimuose, taip pat nepamirškite stalo žaidimų bei aprangos! Be to, pagalvokite apie kažką daugiau nei klasikinį, nuobodų vakarą namuse. Verta vakarėlio metu sugrįžti į 90-sius metus ar jį pagyvinti visiškai kitokiu, neįprastu stiliumi, sukurkite kitokį klimatą! Dėl to jūs paskatinsite visus pasilinksminti, o draugai dar ilgą laiką turės ką prisiminti.

 

 

5. PASILINKSMINKITE!

 

Nuobodūs mokytojai, O gal užkniso darbas? Pamiršk apie tai! Planuokite atostogas namuose, kurių dar ilgai nepamiršite. Būkite su draugais ir praleiskite šį laiką savo kompanijoje. Gaukite "5star" ir patikėkite, viskas ko reikia, kad atostogų laikas būtų puikus, jūsų kūrybiškumas!

 

Atostogos namuose? Pradėkime!

Tikimės, kad padėjome jums planuoti savo atostogų laiką šiems metams. Atminkite, kad tai tik mūsų pasiūlymai, iš kurių galite kurti naujas beprotiškas idėjas. Malonaus poilsio!

 

Rašykite komentarą