5 išlaidavimo klaidos, kurių galite išvengti

Autorius Darius 2018-09-14 0 Komentarai

Mes visi žinome – nėra geresnio būdo mokytis, kaip iš padarytų klaidų. Bet ta bausmė, kaip šiuo atveju, ateina su kaina. Taigi paisykite šių įspėjimų. Tai nereiškia, kad ateityje visiškai nustosite darę klaidas, tačiau tikiuosi mūsų patarimai padės sumažinti piniginę žalą iki minimumo.

 

 

1. Nepirkite kostiumų, kurie suderinti iš atskirų dalių

 

Žinoma, tai labai patogu. Ateinate į parduotuvę, pamatote aprengtą manekeną, viskas atrodo gražiai ir prašote pardavėjos duoti tokį pat komplektą Jums. Jokiu būdu. Šioje vietoje gali būti paspęsti pavojingi spąstai. Jūs nesate garantuotas, kad ant manekeno kabės pačios geriausios kainos ir kokybės santykio drabužiai. Taip Jūs galite gauti pelę maiše. Visada verta apžiūrėti kiekvieną dalį atskirai ir išsirinkti sau tinkamiausią.

 

2Brangus laikrodis ar batai tokie gražūs,kad net bijote juos nešioti

Pats paprasčiausias sprendimas – nešioti. Bet jeigu esate iš tų, kuris verčiau įsidės šiuos daiktus į seifą nei nešios visuomenėje, turite šią mąstyseną pakeisti. Norėdami išvengti prabangių daiktų sugadinimo vienintelė alternatyva – pigesni jų variantai.

3. Brangi striukė ar paltas....tai nereiškia, kad jausitės patogiai

Po viršutiniais rūbais turi tilpti jūsų nešiojami rūbai ir žiemos aksesuarai, tokie kaip šalikas. Žinoma, Jūs nenorite atrodyti kaip vilnos statinė, todėl geriau pasirinkite laisvo stiliaus paltą, po kuriuo tilps ir šalikas.

4. Automobilis viršijantis Jūsų biudžetą

Koks tikslas turėti automobilį,jeigu į jį negalite leisti įpilti degalų? Automobiliai yra kaip batai ar kostiumas. Jūs galite pasirinkti ir pigesnį, bet tuo pačiu prašmatnų variantą. Nebūtina visų metų santaupų išleisti ant brangaus „žaisliuko“ vien dėlto, kad patenkintumėte savo ego. Pagalvokite, kad pasirinkę pigesnį, ekonomišką variantą, Jūs sutaupysite pinigų ir galėsite juos išleisti vasaros atostogoms ar drabužiams.

 

5. Finalinio išpardavimo prekės parduotuvėse. Jūs privalote nepirkti.

 

Finalinis išpardavimas = prekės negrąžinamos. Dažniausiai tai reikškia ir nekeičiamos. Dažniausiai apakinti pigių kainų imate beveik viską,kas užkliūna už akių ir tik grįžę namo, atsidarę pirkinių krepšį suprantate,kad tai buvo blogas sprendimas. Aišku, sirenos, rėkiančios apie paskutinįi špardavimą, neleidžia atsispirti, tačiau turite įjungti sveiką protą ir rinktis tik tai, ką tikrai nešiosite.

Rašykite komentarą