5 MOTERŲ TIPAI, SU KURIOMIS SUSITIKSITE KLUBE

Autorius Darius 2019-01-30 0 Komentarai

Kiekviename mieste yra daugybė vietų vakarėliui. Tačiau, nepriklausomai nuo to, kur mes einame, mes visada susitinkame su panašiais žmonėmis. Pateikiame 5 moterų tipus, su kuriomis lengvai susipažinsite vakarėlio metu. Neabejojame, atpažinsite kai kurias iš jų.

 

1 TIPAS – PAMIŠUSI DĖL VAKARĖLIŲ

 

Tai moters rūšis, kuri tikrai žino, kas vyksta vakarėliuose. Ji dažnai ir reguliariai lankosi vietiniuose klubuose ir yra tikra kompanijos siela, kuri, neatsižvelgiant į aplinkybes, visada turi puikų laiką. Pamišusios merginos vakarėliuose nebijo apsvaigti nuo alkoholio, priešingai - jos išgeria vieną gėrimą po kito. Ji linksminasi, šoka ir nori susipažinti su naujais žmonėmis, su kuriais šėlsta iki pat ryto.

 

 

2 TIPAS - MERGINŲ VAKARĖLIS

 

Kai kurios moterys ypač triukšmingos. Ypač tos, kurios ateina į lojalių draugių susitikimą, švenčia savo grupėje vadinamąjį moters vakarą. Nemanome, kad yra klubas, kuriame nebūtų galima rasti bent vienos tokios grupelės. Jas tikrai lengvai pastebėti, nes yra triukšmingos ir garsiai juokiasi, kas atkreipia vyrų dėmesį. Tokios merginos linksminasi savo kompanijoje ir, nepaisant vyriškos lyties pastangų, jos yra linkusios atsisakyti šio dėmesio.

 

 

3 TIPAS - ŠOKIŲ AIKŠTELĖS KARALIENĖ ARBA MERGINA SIEKIANTI DĖMESIO

 

Tai turbūt yra blogiausia moters rūšis, kurią galima rasti klube. Ji yra labai pasitikinti ir paprastai šoka šokių aikštelės viduryje. Iš kitų moterų, ji išsiskiria savo griežta, apsitempusia apranga. Ji flirtuoja su kiekvienu vaikinu, o kai ji girta, šoka bare.

 

 

4 TIPAS - DROVI MERGINA

 

Kiekviename klube taip pat bus mergina, kuri, atrodo, nori būti kažkur kitur. Ji yra drovi ir šiek tiek atstumta, todėl ji paprastai stovi kažkur šalia sienos, geria gėrimą ir stebi kitus. Ji nenoriai laukia vyrų, nors slapta ji tikrai laukia, kol kažkas galiausiai pastebės ją.

 

 

5 TIPAS - VERKSNĖ, ARBA PALIKTA MERGINA

 

Kiekvienoje kompanijoje yra ir mergina, kuri neseniai išsiskyrė su savo vaikinu. Klubo vizitas - pagerinti nuotaiką ir padėti jai susigrąžinti pasitikėjimą savimi. Vis dėl to, greičiausiai, nieko gero iš to nebus. Palikta mergina verkia kampe ir apgailestauja dėl to kas įvyko. Šių moterų rūšies geriau išvengti.

 

Ruošiatės į naktinį klubą? Stiliaus idėjų semkis iš pirktukas.lt aprangos galerijos!

Rašykite komentarą