6 "INSTAGRAM" MERGAIČIŲ TIPAI - AR TURĖJAI BENT VIENĄ IŠ JŲ?

Autorius Darius 2018-09-14 0 Komentarai

Kiekvienas, kas naudoja "Instagram", tikrai žino šias merginas. Nors visos jos bando būti skirtingos ir unikalios savo nuožiūra, kiekviena iš jų tinka tam tikram modeliui. Su kokiomis moterimis galite susipažinti Instagram?

1 TIPAS - SAVARANKIŠKA KARALIENĖ

Grožio karalienė ir modelis iš pašaukimo. Ši mergaitė niekada nenustoja daryti “selfie” ir neišgyventų nei dienos juo nepasidalinusi. Visas profilis užpildytas nuotraukomis, kurios atrodo beveik vienodos. Jūs tikrai žinote bent vieną iš jų. Ar mylėti save yra liga?

2 TIPAS - MENINĖ SIELA

Kitas "Instagram" moterų tipas yra menininkai. Jie skiriasi netradicine apranga, keista šukuosena ar tatuiruotėmis.Jie yra paslaptingi, o jų nuotraukos išreiškia gylį ir emocijas, kurių prasmę reikia atspėti. "Instagarm“menininkai pateikia save kaip fotografą ar stilistą, kartais bando dažyti, tačiau jiems ne visada išeina.

TIPAS 3 - FITNESO TRENERĖ

Tarp Instagram merginų taip pat yra sveikos gyvensenos ir sporto mėgėjai. Tai moterys, kurios atrodo kaip Greta Lebedeva. Fitneso merginos visą dieną praleidžia sporto salėje arba bėgioja, nes bėgimas yra madingas. Jos visada kelia nuotraukas su svoriais, pratimų kilimėliais ir vandens buteliu.

TIPAS 4 - ŠVIEŽIAI IŠKEPTA MAMA

Tai tikriausiai yra vienas iš labiausiai erzinančių moterų tipų "Instagram". Jaunos motinos kiekvieną dieną viešai rodo savo palikuonių gyvenimą ir yra tvirtai įsitikinusios, kad kiekvienas iš mūsų yra suinteresuotas. Kiekvieną dieną jos skelbia,kelia nuotraukas, kurios nėra nieko kito nei vakar.

TIPAS 5 - TINKLARAŠTININKĖ

Daugelis "Instagram" mergaičių yra vadinamosios “bloggeriais“. Jų gyvenimas yra įspūdingas ir pilnas įdomių patyrimų. Jos reklamuoja drabužius iš žinomų prekių ženklų, papuošalų ir aksesuarų. Kiekviena nuotrauka daroma madingoje vietoje ir būna pertvarkyta. Niekas nežino, kaip iš tiesų atrodo jų gyvenimas.

TIPAS 6 - AMŽINASIS KELIAUTOJAS

Tokio tipo moterų profiliai verčia mus abejoti mūsų gyvenimo prasme, kuri, palyginti su jų pasakų gyvenimu, atrodo pilka ir nuobodu. Šios mergaitės aplanko gražiausius pasaulio kampus, gyvena prabangiuose viešbučiuose ir mėgaujasi moderniausiomis pramogomis. Jų gyvenimas yra amžinoji šventė. Šiandien paplūdimys Balyje, rytoj kažkur šalia Gruzijos. Kas sakė, kad gyvenimas negali būti gražus, ypač "Instagram"?

Rašykite komentarą