7 drabužiai, kurie privalo būti jūsų atostogų lagamine

Autorius Darius 2019-05-24 0 Komentarai

7 drabužiai, kurie privalo būti Jūsų atostogų lagamine


Atostogų sezonas netrukus prasidės. Jei jau suplanavote kur praleisite atostogas, greičiausiai sunku išsirinkti tinkamus vasarinius drabužius. Kokius drabužiai reikėtų susipakuoti, kad niekas negalėtų jūsų nustebinti?


Atostogų drabužiai - ką pasiimti?


Pakuotis lagaminą atostogoms yra didelis iššūkis, kuris kasmet būna vis sunkesnis. O pakavimo problemos kamuoja ne tik moteris, bet ir vyrus. Akivaizdu, kad verta pasiimti drabužius tinkančius, bet kokiam orui, bet tikrai nereikia pakuoti viso savo garderobo. Viskas, ką jums reikia tai, susipakuoti universalią aprangą, kuri bus tinkama be kada ir bet kur. Kas turėtų būti jūsų sąraše?


1. Marškinėliai arba polo marškinėliai


Tai yra nesenstantis visų laikų drabužis ir tuo pačiu universalus elementas, lengvai suderinamas su kita vasarine apranga. Karštomis dienomis geriausiai rinktis medvilninius marškinėlius, kurių spalvos yra neutralios. Jie nepritraukia saulės spindulių, be to, jūs galite juos derinti su paplūdimio šortais, taip pat džinsais ar chino kelnėmis. Ši sezoną labai populiarūs raštuoti marškinėliai, pavyzdžiui, su gėlių motyvais. Taip pat populiarūs yra marškinėliai su gobtuvais ar tiesiog vienspalviai marškinėliai, kuriuos derinti ypač paprasta.


2. Ilgos kelnės - džinsai ar chino kelnės


Jeigu keliaujate į šiltus pasaulio regionus, pavyzdžiui, atogrąžų salas, vis tiek turėkite bent vieną porą kelnių. Net rojuje, oras kartais subjūra. Be to, daugelyje restoranų privalomos ilgos kelnės. Verta pasiimti džinsus ar vienos spalvos chino kelnes, kurios derės su visa kita jūsų apranga.


3. Bent vienas džemperis būtinas


Kaip jau minėjome - oras mėgsta nustebinti net ir šilčiausiuose pasaulio kampeliuose. Štai kodėl į kelionę įsidėkite bent vieną džemperį arba megztinį. Žinoma, jie bus naudingi vėsesniais vakarais. Juodas arba pilkas džemperis derės prie džinsų bei kelnių.


4. Striukė - visada po ranka!


Kalbant apie atostogų drabužius, reikiamų prekių sąrašas taip pat turėtų papildyti striukė. Kuri apsaugos jus nuo šalčio ar galimo lietaus.


5. Sportinis kostiumas


Net jeigu ir neplanuojate labai aktyvių atostogų, pasiimkite sportinį kostiumą su savimi. Tokia apranga tiesiog patogi einat į miestą ar vaikštinėjant viešbutyje.

 
 

6. Šortai šiltai dienai


Šortai yra geriausia išeitis, nes su jais nebus per karšta ir jausitės patogiai. Geriausia paimti dvi poras - vieną sportinių, kitą - klasikinių. Dėvėti juos gali tiek su marškinėliais, tiek su pvz. palaidais, ilgais, baltais marškiniais.

 


 

7. Patogūs batai kiekvienai progai


Mes žinome, kad atostogos dažniausiai siejamos su paplūdimio šlepetėmis, bet savo labui ir patogumui pasiimkite bent vieną pora patogių batų. Jie bus naudingi ilgesnėms kelionėms bei lietingoms dienoms. Geriausia kelionėms tiktų patogūs sportbačiai.

 

Rašykite komentarą