7 TELEFONO NUSTATYMAI APRIBOJANTYS SOCIALINĖS ŽINIASKLAIDOS NAUDOJIMĄ

Autorius Darius 2018-09-14 0 Komentarai

Kartais verta palikti "Facebook", "Instagram" ar "Snapchat", įdėti telefoną ir maloniai pasimėgauti draugų kompanija ar mergina. Jūs norite tai padaryti, bet jūs nežinote kaip? Pateikiame telefono nustatymus, kuriuos turite pakeisti, kad apribotumėte socialinės žiniasklaidos naudojimą.

FOMO? KAS TAI YRA IR AR ESATE PRIKLAUSOMAS?

Ar esi priklausomas nuo socialinės žiniasklaidos? Galbūt taip, galbūt ne, ar galbūt nesuprantu. Bet kokiu atveju mokslininkai netgi turi apibrėžimą - "FOMO" arba "Baimė pradingti" sindromą", kuris pasirodo socialinės žiniasklaidos vartotojams, kurie bijo dingti iš socialinės erdvės. Kaip tapti atspariems nuo pranešimų, kurie bombarduoja mus iš visur? Pradėkite nuo telefono nustatymų ir pabandykite save apgauti.

  1. Apriboti pranešimų skaičių - daugelis iš mūsų turi tokį įprotį vos tik gavus pranešimą, jis iš karto pasiekia išmanųjį telefoną. Su šiuo refleksu, sunku kovoti. Jūs galite lengvai išjungti pranešimus programos nustatymuose: pradėkite nuo "Instagram" ir "Facebook".

  2. Pakeiskite savo telefono darbalaukį - jei iš karto nematote šimtų skirtingų programų, mažiau tikėtina, kad jas paleisite visą laiką.

  3. Išjunkite "Wi-Fi" naktį - niekas nemėgsta būti pažadintas naktį dėl naujausio pranešimo ar draugų nuotraukos - jie gali lengvai palaukti iki ryto. Pamiegokite bent kartais.

  4. Vienkartinis režimas - skamba keistai, bet jei jūs nustatysite šį ekrano režimą, jūsų koncentracija padidės. Praktiškai tai reiškia, kad neprarasite socialinės žiniasklaidos naujienų.Šią parinktį galite rasti "Android" ir "iOS" įrenginiuose.

  5. Lėktuvo režimas - ar turite svarbų susitikimą? Paskaitą universitete? Pasimatymą? Įjunkite lėktuvo režimą! Net jeigu telefonas pateks jums į rankas jūs nelabai turėsite ką jame veikti.

  6. "Eye-friendly" režimas - jūsų akys nebus taip varginamos naktį, kai nustatysite akiai tinkamą režimą.

  7. Įdiekite specialias programas - yra daugybė programų, kurios stebi jūsų veiklą - jos informuos jus, kiek laiko praleidžiate naršydami socialinėje žiniasklaidoje. "Android" turi progamėlę "Instant", o "iOS" turi programą "Moment".

Rašykite komentarą