Laikina marškinėlių akcija! Speciali -20% nuolaida daugeliui pažymėtų marškinėlių 🧥 Spausk čia ir aktyvuok nuolaidą!

JUREIVIŠKAS STILIUS – NEMESKITE JO UŽ BORTO

Autorius Darius 2019-06-06 0 Komentarai

Kai pučia stiprus vėjas ir neįmanoma išbūti lauke, Jūs greitai traukiate į artimiausią barą? Žinoma, tinkamoje aprangoje. Klausiate kokioje? 

 

Kaip ir kiekvienais metais atėjo pavasaris, o su juo ir nemirtingas jūreiviškas stilius. Galų gale, niekas negali geriau mūsų įvesti į vasarišką nuotaiką, kaip persirengimas jūreiviu.

 

PAPRASTUMAS SLYPI JUOSTELĖSE

 

Jūreiviškas stilius yra vienas iš daugelio klasikinių sprendimų. Kuo jis ypatingas? Universalus dizainas ir spalvos ir įvairaus storio baltos, mėlynos bei raudonos juostelės. Derindami tokius rūbus, Jūs turėtumėte žinoti kaip geriausiai atrodo jūreivis. Jūreiviškas stilius puikiai tinka pavasario ir vasaros sezonams, todėl pasirinkę dryžuotą palaidinę, Jūs niekada neprašausite pro šalį.

 

KĄ NEŠIOJA JŪREIVIAI?

 

Geriausias derinys būtų įvairių atspalvių marškinėliai trumpomis ar ilgomis rankovėmis ir šviesios medvilnės megztinis. Prie jų puikiai tiks mėlynos spalvos džinsai ar laisvalaikio kelnės ir paprasti mokasinai ar lengvi sportbačiai. Taip pat pageidautina pažodinis požiūris į jūreivišką stilių – inkarų, lynų ar net laivų paveikslėliai. Su tokiu stiliumi, nesvarbu kokio amžiaus esate, jausitės kaip iškyloje prie jūros.

 

jureiviski marskineliai

Rašykite komentarą