KAIP APSIRENGTI VYRUI EINANT Į VESTUVES?

Autorius Darius 2019-07-04 0 Komentarai

KAIP APSIRENGTI VYRUI EINANT Į VESTUVES?


Jūs neturite idėjos, kokią aprangą rinktis einant į vestuves? Tuomet šis straipsnis, kaip tik jums. Štai keletas patarimų, kurie padės jums pasirinkti tinkamą aprangos stilių.


Galima būtų manyti, kad moterys turi daug daugiau sunkumų kai reikia išsirinkti drabužius vestuvėms. Tačiau vyrams ne ką mažiau tenka pasukti dėl to galvą. Siekiant išspręsti šią problemą, parengėme šį trumpą vadovą. Ar esate pasiruošę išgirsti mūsų patarimus?


VYRIŠKA APRANGA VESTUVIŲ SVEČIUI


Kaip jūs tikriausiai jau atspėjote, geriausias vestuvinis drabužis yra klasikinis, vienspalvis vyriškas kostiumas. Jis turėtų būti tamsiai mėlynos arba pilkos spalvos. Geriausia tiktų klasikinis vyriškas kostiumas, tai yra, tiesios kelnės, marškiniai ir švarkas.


Nepamirškit, kad juodas kostiumas ar smokingas bus netinkamas pasirinkimas. Šie kostiumai yra skirti vakarams, o vestuvės prasideda gana anksti po pietų. Be to, jei dėvėsite smokingą, galite atrodyti geriau nei jaunikis, o tai tiesiog neetiška.


APRANGA LYDINČIO ASMENS


O kas jeigu jums nepatinka kostiumas ir klasikinė elegancija? Laimei, yra kitas pasirinkimas. Taigi, yra dvi alternatyvos. Pirmąją sudaro tamsios mėlynos spalvos šarkas, balti marškiniai ir pilkos kelnės. Visa tai papildo kaklaraištis ir juodi batai. Jei tai vis dar netinkamas pasirinkimas jums, tuomet pasirinkite suderintą rinkinį. Jame yra daug daugiau spalvų. Galite pasirinkti, pavyzdžiui, tamsiai mėlynos, pilkos ar smėlio spalvos chino kelnes ir derinti jas su švarku.

 


Užbėgdami įvykiams už akių atsakome į kitą jūsų klausimą: ne, džinsai netinka vestuvėms. Deja, tai yra pernelyg neoficiali apranga tokiai progai.

 

Rašykite komentarą