Manote, kad rasti gerą kirpėją ir pasirinkti tinkamą šukuoseną yra tik moterų problema? Na tai toli gražu netiesa.

Net jei ir nesate kirpyklų maniakai, manau, kad pastebite, jei viena šukuosena tampa madinga visi ima kirptis būtent taip. Tuomet ir turime rezultatą – pilna gatvė vaikinų, tarsi ką tik paleistų iš tos pačios gamybos linijos. Jau vien tai turėtų Jus atgrasyti nuo atrodymo vienodai, bet yra ir kitas dalykas: skirtinga veido formą – skirtinga tinkanti šukuosena.

 

PASITIKRINKITE, KOKIOS FORMOS YRA JŪSŲ VEIDAS

Vienintelis dalykas, ką Jums reikia turėti tai veidrodis ir metras.

Kakta – išmatuokite atstumą tarp dviejų antakių viršūnių. Skruostikauliai – tai yra atstumas tarp šoninių akių kampučių. Žandikaulio linija – išmatuokite atstumą tarp smakro pabaigos ir ausies pradžios tada rezultatą padauginkite iš dviejų. Veido ilgis – tai yra ilgis nuo smakro pabaigos iki kaktos viršaus. Rezultatus užsirašykite. Dabar patikrinkite, kuris iš jų didžiausias ir pasitikrinkite juos pagal apačioje pateiktus veido formų rezultatus.

KVADRATINIS VEIDAS: Visi rezultatai yra gana arti vienas kito, tačiau žandikaulio linija yra aštresnė. STAČIAKAMPIS VEIDAS: Jis išsiskiria ilgiu. Na o skruostikaulių, kaktos ir žandikaulių linija gana panaši. APVALUS VEIDAS: Skruostikauliai ir veido ilgis yra gana panašūs, taip pat didesni nei kaktos ir žandikaulio. Veidas telpa į apskritimą. TRIKAMPIS VEIDAS: Panašus į raidę „V“ , o skruostikauliai ir kakta yra platesni. OVALO FORMOS VEIDAS:  Šio tipo forma laikoma idealia. Dažniausiai ji ištemptos „O“ raidės formos. Veido ilgis yra didesnis nei skruostikaulių

LAIKAS PASIRINKI ŠUKUOSENĄ

Iš tiesų, stovėti prieš veidrodį ir analizuoti savo veido formą kiek keista, tačiau tai turi ir pliusų. Jūs žinote savo veido tipą ir dabar pats laikas sužinoti, kokia šukuosena Jums tiks geriausiai.

 

ŠUKUOSENA KVADRATINEI VEIDO FORMAI:  tikslas turėtų optiškai pailginti veidą. Dėl šios priežasties geriausia pasirinkti trumpas, su nuskustais šonais šukuosenas. ŠUKUOSENA STAČIAKAMPIO VEIDO FORMAI: priešingai nei pirmu atveju čia nereiktų stengtis prailginti veido, todėl nereiktų per daug sutrumpinti plaukų. Taip pat derėtų vengti per didelės barzdos, kuri veidą gali padaryti per daug liesą. ŠUKUOSENA APVALIAI VEIDO FORMAI: oš esmės, Jūs turėtumėte pradėti panašiai kaip ir kvadratinio veido atveju. ŠUKUOSENA TRIKAMPIO VEIDO FORMAI: čia didžiausias dėmesys turi būti skiriamas optiniam kaktos susiaurinimui ir apatinės veido dalies padidinimui. Tai gali būti šiek tiek ilgesni plaukai ir kirpčiukai. Kūrybinė netvarka ir ilga barzda efektyviai pašalina visus trūkumus. ŠUKUOSENA OVALO FORMOS VEIDUI: šš esmės beveik visos šukuosenos atrodo gerai. Jums tik reikia prisiminti, kad būtų išvengiama veido pratęsimo, kuris sugadintų idealias proporcijas.