Laikina marškinėlių akcija! Speciali -20% nuolaida daugeliui pažymėtų marškinėlių 🧥 Spausk čia ir aktyvuok nuolaidą!

KAIP RENGTIS ESANT 20-TIES?

Autorius Darius 2019-06-06 0 Komentarai

Jūs turite pakankamai galimybių eksperimentuoti su savo stiliumi., tačiau vietoj to, Jūs pradedate sąmoningai ieškoti to, kas Jums tinka labiausiai, su kuo atrodote gerai ir jaučiatės patogiai. Taip pat dairotės į savo amžiaus jaunuolius (žinoma į tuos, kurie turi ką parodyti), bandydami pamėgdžioti jų stilių. 

 

Būdamas paaugliu Jūs turbūt priklausėte vienai iš populiariausių subkultūrų ar bent jau savo išvaizda bandote tai atspindėti. Kelnės su kabančiu klynu ir kuo žemiau nuleistu juosmeniu., o gal juodi marškinėliai su mėgstama sunkiojo roko ar metalo grupe ir kerzais? Jeigu tai iki šiol užėmė Jūsų spintos didžiąją dalį, turėtumėte žinoti, kad pirmieji metai kolegijoje ar universitete, o gal pirmasis rimtas darbas, tai laikas, kuomet derėtų rasti daugiau universalių ir saugių rūbų pasirinkimo sprendimų.

 

KAIP RENGTIS 20-MEČIUI

 

20 metų yra stebuklinga riba, kuri atskiria suaugusį vyrą nuo berniuko. Aišku, mes neskatiname atsisakyti visų marškinėlių, palaidinių,  sportinės aprangos ir peršokti į juodą kostiumą. Svarbiausia yra sugebėti tinkamu metu rengtis sportiniu, kasdieniniu ir formaliu stiliumi.

 

20 METŲ: KOKIUS DRABUŽIUS PASIRINKTI IR KUR JUOS ĮSIGYTI

 

Geriausia klasika su šiuolaikiniu modernumu. Peržengus 20 metų ribą tai dar ne 40 viršaus, todėl Jums nereikia sukurti brandaus vyro įvaizdžio. Kita vertus toks įvaizdis išlaikė laiko mados manifestus. Apranga su užrašais tiesiog rėkianti savo atsidavimą mėgstamai sporto komandai ar grupei tai nėra geriausias sprendimas sudaryti suaugusio vaikino įvaizdį.

Ką rinktis vietoj to?

 

NEPAMIRŠKITE SPALVŲ IR DRĄSIŲ RAŠTŲ

 

Puikiai Jums tiks klasikiniai marškinėliai, palaidinė ir sportiniai marškinėliai susieti su šiek tiek formaliu stiliumi. Džinsai, balti marškinėliai ir švarkelis – madingas, bet tuo pačiu leidžiantis atsipalaiduoti stilius.

 

Kaip žinome jaunuoliai pradėję savo karjerą negali dar sau leisti dizainerių drabužių, todėl  geriausias sprendimas yra internetinės parduotuvės, kuriose rasite itin stilingų drabužių už patrauklią kainą. Būtent tokia ir yra mūsų internetinė parduotuvė, siūlanti  pačius madingiausius drabužius ir jų derinius.  Taigi, nedvejokite ir susikurkite savo įvaizdį su mūsų siūlomomis  prekėmis. 

 

pilkas megztinismarskineliai

Rašykite komentarą