KELNĖS, ŠORTAI IR MARŠKINIAI VASARĄ. KAIP APSIRENGTI, KAI TAIP KARŠTA?

Autorius Darius 2019-07-04 0 Komentarai

KELNĖS, ŠORTAI IR MARŠKINIAI VASARĄ. KAIP APSIRENGTI, KAI TAIP KARŠTA?


Kaip apsirengti, kai karštis taip mus lepina? Laimei, yra keletas būdų, kad kaitra nebūtų tokia alinančiai nemaloni. Štai keletas patarimų, kaip apsirengti karštomis vasaros dienomis. 


KARŠTAS APRANGOS KODAS ARBA KAIP APSIRENGTI KARŠTU ORU?


Deja, elegantiška ir formali apranga kartais ribojasi su stebuklu. Kai orai lepina kaitria šiluma, kiekvienas papildomas drabužių sluoksnis tampa tiesiog nepakeliamas. Ką daryti tokioje situacijoje? Pirmiausia pasirinkite drabužius iš tinkamų medžiagų. Vasarinė apranga turi būti lengva ir plona, kad mūsų oda galėtų kvėpuoti. Dirbtiniai audiniai nepralaidūs, todėl jie skatina prakaitavimą, kurio niekas nemėgsta.


Renkantis vasaros stilius, ypač formalių, verta nepamiršti ryškių spalvų. Taigi, geriau palikti tamsią aprangą spintoje, o vietoj to pasirinkti baltus, mėlynus ar smėlio spalvos drabužius. Šio tipo spalvos gali būti derinamos viena su kita prie, bet kokio aprangos derinio. Pasirinkęs šviesias kelnes ir lengvus, lygius marškinėlius, galite vizualiai atrodyti aukštesnis.


Jeigu jūsų laukia šventė - vestuvės ar kitos, oficialios progos, jūs galite lengvai išbandyti atsitiktinį stilių. Šortai - bridžai, polo marškinėliai ar marškiniai bei, tam skirti batai. Tokia vasariška apranga leis jums jaustis patogiai, bet elegantiškai, karštu oru. 

 


KOKIAS KELNĖS PASIRINKTI VASARĄ?


Kokios vyriškos kelnės tinkamos karštam orui? Žinoma, visi modeliai, siūti iš storų, sandarių medžiagų, vasaros metu netinkami. Džinsai, nors ir kokie madingi šį sezoną, nebus geriausias variantas, ypač, kai temperatūra pasiekia 30 laipsnių. Ką rinktis? Tokiomis karštomis dienomis geriausias pasirinkimas laisvos kelnės arba lininės vyriškos kelnės. Taip pat puikus pasirinkimas bus, medvilnės vyriškos chinos kelnės. 


Vasarinių kelnių ilgis ar šortų pasirinkimas, žinoma, priklauso nuo to, kur einate. Darbui ir formalesnėms progoms geriau dėvėti kelnes. Šortai bei bridžai iki kelių paliekami mažiau oficialioms progoms ir susitikimams.


Taip pat skaitykite: 2019 M. TENDENCIJOS: TRUMPOS VYRIŠKOS KELNĖS


VASARĄ GERIAUSIA RINKTIS TRUMPAS VYRIŠKAS KELNES


Vyrų kelnės vasaros metu turėtų būti pasirinktos atitinkamai sezonui. Venkite siaurų, aptemtų modelių, kurie nėra patogūs esant aukštai oro temperatūrai. Vyriškos kelnės turėtų būti gana tiesios arba šiek tiek plačios. Taigi atrodo, chinos kelnės puikiai tinka vasarą, t. y. medvilnės kelnės, kurios suteikia didelę judėjimo laisvę kūnui. Jų didžiausias privalumas yra universalumas. Jie tinka tiek darbui, tiek daugiau ar mažiau oficialiems išėjimams. Šios vyrų kelnės yra klasikinės ir reguliaraus kirpimo.


VYRIŠKI MARŠKINIAI - KOKIUS RINKTIS?


Karštomis vasaros dienomis reikalingas tam tikra apranga, reikia dėvėti šviesių spalvų marškinius, marškinėlius. Geriausia rinktis iš natūralių, orui pralaidžių medžiagų. Vasariški marškinėliai turi būti laisvi. Marškinėliai ar marškiniai turi suteikti mums laisvę net ir karščiausią dieną. Vasaros drabužių spintoje, be kita ko, turėtumėte rasti baltus formalius marškinius, mažiau formalius mėlynus arba bent vieną spalvingą modelį.


Neformalūs drabužiai suteikia daug daugiau laisvės. Kai elegantiški marškiniai nėra būtini, galite pasirinkti polo marškinėlius, palaidus vienspalvius marškinėlius ar sportinius marškinius. Atostogų metu puikiai tiks skirtingų spalvų marškinėlių modeliai. Galime juos dėvėti su šortais, bet jei norite derinti spalvas, rinkitės skirtingus, derančius atspalvius.

 


ATRAITOTOS MARŠKINIŲ RANKOVĖS - ŠILTOMIS DIENOMIS


Polo marškinėliai arba balti marškinėliai yra puiki alternatyva klasikiniam vyriškiems marškiniams. Tačiau būna taip, kad jūs negalite praleisti aprangos kodo ir turite dėvėti marškinius. Ar yra kokia nors pagalba, kad neperkaisti? Taip! Yra vienas protingas triukas, kuris leis išgyventi vasaros karštį. Atraitodami marškinių rankoves pasijusime beveik kaip su trumparankoviais marškiniais, bet nepažeisite, jokių, taisyklių. Verta pridurti, kad atrodysite stilingai ir, tai užtikrins jums komfortą visą dieną.


Taip pat skaitykite: KAIP ATRAITOTI MARŠKINIŲ RANKOVES?

Rašykite komentarą