Laikina marškinėlių akcija! Speciali -20% nuolaida daugeliui pažymėtų marškinėlių 🧥 Spausk čia ir aktyvuok nuolaidą!

KELNĖS SU JUOSTELĖMIS - KAIP IR KADA JAS DĖVĖTI?

Autorius Darius 2019-06-12 0 Komentarai

KELNĖS SU JUOSTELĖMIS - KAIP IR KADA JAS DĖVĖTI?


Jūs galite būti skeptiškai nusiteikę, bet niekas nepaneigs to, kad kelnės su juostelėmis yra tikra šio sezono bomba! Jūs netikite? Paskaitykite, kokios madingos kelnės su juostelėmis.


KELNĖS SU JUOSTELĖMIS - SEZONO TOPAS


Šį sezoną madingos juostelės - tai vienos ar dviejų spalvų juostelės, susiūtos vertikaliai šonuose. Šiuo metu jūs galite rasti jas, bet kokio tipo kelnėse, tiek spotinio stiliaus, tiek džinsų ar klasikinio modelio  kelnėse, pagamintomis iš įvairiausių audinių. Priešingai nei gali pasirodyti, kelnės su juostelėmis yra universalios ir vis dažniau matomos įvairiuose aprangos stiliuose. Kruopščiai pasirinkus kitus drabužius, tokio tipo kelnės jums padės išsiskirti iš minios ir suteikti ypatingą bei žaismingą išvaizdą.


KAIP DĖVĖTI KELNES SU JUOSTELĖMIS?


Kelnės su juostelėmis lydėjo mus kelis sezonus. Populiariausios yra, žinoma, sportinio tipo kelnės, tačiau klasikiniai modeliai taip pat greitai populiarėja. Nepriklausomai nuo to, kokį stilių galiausiai pasirinksite, galite laikyti jį universaliu stiliaus elementu. Dėl paprastų, baltų juostelių, klasikiniai kelnių modeliai įgauna lengvesnį, kasdieninį pobūdį. Dėl to jie puikiai tinka vyrų kasdieniniam stiliui. 

 


KAIP DERINTI KELNES SU JUOSTELĖMIS?


Šio tipo kelnės optiškai pailgina kojas. Derinkite jas su dauguma drabužių, kuriuos jau turite savo spintoje, nes šis modelis puikiai tinka tiek su sportiniais, tiek su klasikiniais marškinėliais, polo marškinėliais, džemperiais ir netgi odinėmis striukėmis.


Prie ko dar nešioti kelnes su juostelėmis? Tokios kelnės tinka kasdieniniam ir neformaliam stiliui, todėl jos taip pat puikiai atitinka miesto ir gatvių drabužių madas. Jūs galite dėvėti jas su striukėmis, marškinėliais su užrašais ir sportbačiais ar kita sportine avalyne. Jei nuspręsite rinktis džinsus ar laisvalaikio kelnes su juostelėmis, rinkite vienspalvius marškinėlius ir švarką, pageidautina džinsinį ar kamufliažinio stiliaus. Kelnės su juostelėmis taip pat tinka su grubia sportine avalyne - kedais.

 

 

Rašykite komentarą