Internetas ir išmaniosios technologijos vis labiau skverbiasi į mūsų kasdieninį gyvenimą, todėl nieko keisto, kad vis labiau populiarėja ir apsipirkimas internetinėje erdvėje. Klausiate, kodėl verta pirkti internetu? Mes pasiruošę Jums atsakyti.

 

Internetas per daugelį metų labai patobulėjo. Anksčiau, jei kas būtų pasakęs, kad kojos neiškėlę iš namų galėsite pasipildyti savo garderobą, ar šaldytuvo lentynas, Jūs tikriausiai būtumėte pasukioję pirštą ties smilkiniu. Bet dabar tai jokia naujovė ir dažnas naudojamės šiomis privilegijomis, tačiau dar yra žmonių, kurie nelabai pripažįsta tokį būda, mes norime tai pakeisti!

 

  1. Pigiau.  Tai, manyčiau, pats svarbiausias faktas, kuris nulems pasirinkimą. Juk pagalvokite: didžiulės patalpų nuomos kainos, lentynos, ant kurių puikuosis prekės, pardavėjui mokamas atlyginimas – visi šie kaštai ne iš dangaus nukritusiais pinigais padengiami, o būtent iš prekių gaunamomis pajamomis. Nė vienas verslininkas savęs nenuskriaus mažindamas gaunamą pelną, kad apmokėtų visas išlaidas didins prekių kainas, o tada kentės Jūsų piniginė. Dar neužtenka šio vieno iš svarbiausių faktų? Ką gi, pereikime prie antro punkto.
  2. Taupo laiką. Visi žinom posakį: „Laikas pinigai“, todėl ir apsipirkinėdami neturėtume brangaus laiko eikvoti vaikščiojimui pirmyn atgal iš vienos parduotuvės į kitą. Įsivaizduokime: „Šeštadienio popietė, nusprendžiate šiek tiek laiko skirti naujų marškinių paieškai. Nuvykstate į artimiausią parduotuvę. „BAM“. Iš karto pamatote savo svajonių marškinius, stveriate juos ir lekiate į kabiną matuotis. Na ir tada blogiausias scenarijus – jie tiek per maži,  kad suplyštu panorėjus sulenkti ranką, arba per daug dideli, kad atrodytumėte kaip vaikščiojanti palapinė. Nusiminę keliaujate į kitą parduotuvę, ten nėra Jums patinkančių. Trečioje – išvis marškiniais neprekiauja. Ketvirtoje – gal ir neblogi, bet pasidairysite geresnių. Galų gale po sunkių paieškų surandate tai, ko ieškojote. Pagaliau galite vykti namo, bet prisimenate, kad vienoje parduotuvėje matėte visai neblogą megztuką, tad kodėl jo nenusipirkus. Na ir vėl sugaištate savo brangų laiką.“ Turbūt ne pats maloniausias scenarijus, o pagalvokite, jeigu būsite su savo žmona ar drauge... Jos tikrai neleis nusipirkti pirmo pasitaikiusio pirkinio. Todėl mes siūlome greitesnį būdą – internetą. Pliusai? Viskas vienoje vietoje, spalvų, dydžių įvairovė, skirtingas parduotuves galite pasiekti per pora sekundžių, rastų prekių palyginimas kainos ir kokybės atžvilgiu ir t.t. Minusai? Na.... galbūt per lėtas, stringantis interneto ryšis, jei „pasiskolinate“ wifi prieigą iš kaimyno gyvenančio butu toliau.  J))
  3. Pristatymas. Jūsų prekė pristatoma iki pat durų, niekur nereikia keliauti. Tereikia kurjeriui ar paštininkui atidaryti duris. Na o tada galite matuotis. Jokių eilių prie kabinų, tik Jūs. Viskas tiko ir atrodo pasiūta kaip ant Jūsų? PUIKU!!! Netiko dydis? Nenusiminkite. Visada galite prekę pasikeisti ar grąžinti. Aišku, nesitikėkite atgauti pinigus už prekę, kuria pasipuošėte, tarkim, per gimtadienį ir ruošiatės grąžinti kaip naują (pripažinkite – yra tokių gudručių).  
  4. Lojalumas. Dar vienas privalumas, kurį norėčiau paminėti. Nemanau, kad parduotuvėse yra įvesta kamerų sistema, kuri atpažintų dažnai besilankančių žmonių veidus ir suteiktų jiems specialias nuolaidas. Na o internetinė parduotuvė skatina pirkėjų lojalumą nuolaidomis ir specialiais pasiūlymais savo nuolatiniams klientams.

 

Dar nepalenkiau Jūsų internetinio apsipirkimo pusėn? Užsukite į mūsų elektroninę parduotuvę ir patys įsitikinkite, kaip tai paprasta ir sutaupysite laiko visus madingus rūbus radę vienoje vietoje. J

 

marskiniai internetu