Kaip apsirengti, kad būtų patogu barbekiu vakaro metu?

Autorius Darius 2019-06-28 0 Komentarai

Kaip apsirengti, kad būtų patogu barbekiu vakaro metu?


Šiltos dienos jau atvyko į Lietuvą, todėl vis dažniau susiruošiame išvykoms į gamtą. Kokią aprangą rinktis, kad būtų patogu bei stilingas tuo pačiu metu? 


KOKIA APRANGĄ RINKTIS BARBEKIU VAKARUI


Laužo stilius neturi būti sudarytas iš seno sportinio kostiumo ar senų nutrintų marškinėlių. Niekas netrukdo jums rodyti originaliai bei skoningai. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į oro, todėl verta prisiminti keletą stiliaus niuansų.


Visų pirma, išsirinkite pagrindinę stiliaus detalę - batus. Barbekiu vakaro avalynė turėtų būti patogi bei praktiška, todėl tinka sportinė avalynė. Turėtumėte pamiršti mokasinus ar baltas sportinius batelius - saugokite juos kitai progai. Antra, neleiskite orui jūsų nustebinti. Vasarą yra nenuspėjama, todėl geriau pasiruošti kiekvienam galimam scenarijui ir tiesiog apsirengti sluoksniais. Kokia turėtų būti jūsų apranga?


DŽEMPERIU SU GOBTUVU - GERIAUSIAS PASIRINKIMAS


Barbekiu vakaras dažniausiai prasideda vėlyvą popietę, kai oras dar šiltas, o saulė ryškiai šviečia. Tačiau vakare jis tampa šiek tiek vėsesnis, todėl verta tam pasiruošti. Puikus pasirinkimas būtų: laisvi balti marškinėliai ir patogus džemperis, pavyzdžiui, juodos spalvos. Geriausiai rinktis modelis su gobtuvu, kuris visada gali būti uždėtas ant galvos. Alternatyvus sprendimas būtų flaneliniai marškiniai arba madinga džinsinė striukė.


ILGOS KELNĖS ARBA ŠORTAI?


Kaip atrodyti madingai ir tuo pat metu jaustis patogiai? Daug kas priklauso nuo kelnių. Jei tikrai šiltas oras arba vakarėlis yra netoli paplūdimio, galite drąsiai rinktis šortus ar bridžus. Tačiau jei vakarėlis bus šalia miško, ilgesnės kelnės praves labiau. Žinoma, klasikiniai mėlyni arba juodi džinsai bus tinkamiausi.

 


KARINIS STILIUS


Jūs tikriausiai girdėjote kažkur, kad šiais metais kariniai - kamufliažiniai drabužiai ypač madingi. Jei neturite idėjos einant į tokį vakarėlį, pasirinkite kamufliažinius drabužius. Striukė, marškinėliai ir laisvalaikio kelnės puikiai tinka pasibuvimui gamtoje. Jie yra praktiški, stilingi bei tinkantys tokioms progoms.

 

Rašykite komentarą