Spalvoti vyriški marškiniai - kaip ir su kuo juos dėvėti?

Autorius Darius 2019-06-28 0 Komentarai

Spalvoti vyriški marškiniai - kaip ir su kuo juos dėvėti?


Jei jūsų spintos turinys atrodo nuobodus, vadinasi atėjo laikas atsinaujinti. Ir niekas neatgaivins jūsų garderobo geriau negu vyriški išskirtinių raštų bei spalvų marškiniai. Kaip juos dėvėti, kad atrodytumėte madingai? Mes turime keletą patarimų!


Kai kurie vyrai į spalvotus marškinius žiūri skeptiškai, tačiau jie nežino, kai juos dėvėti arba kaip juos derinti jog atrodytų madingi ir skoningi. O tai nėra taip sunku, kaip atrodo. Pakanka laikytis kelių pagrindinių taisyklių, kad būtų sukurtas tikrai unikalus stilius. Kokių? 


SPALVOTI MARŠKINĖLIAI - KAIP JUOS DĖVĖTI?


Baltos spalvos marškiniai iš tikrųjų yra neatsiejama vyriškos drabužių spintos dalis. Nenuostabu, nes jie tinkami įvairiems stiliams, progoms, o universali spalva leidžia juos dėvėti  su daugeliu kitų drabužių. Tačiau tai nereiškia, kad balti marškiniai yra vienintelis pasirinkimas vyrams. Spalvoti ir raštuoti marškiniai tampa vis madingesni.


Lygūs, vienos pastelinės spalvos marškiniai yra puikus pasirinkimas oficialiems susitikimams. Savo ruožtu, ryškių spalvų ar išraiškingų raštų modeliai skirti, pavyzdžiui, susitikimams su draugais ar kitomis kasdienybėmis veiklomis. Tokiais atvejais geriausias pasirinkimas yra marškiniai su standžia apykakle, gėlėmis ar kitokiais geometriniais raštais.

 


KAIP DĖVĖTI SPALVOTUS VYRIŠKUS MARŠKINIUS KASDIENAI?


Kasdienis stilius suteikia daug daugiau laisvės. Vasaros atostogos yra puiki proga leisti savo vaizduotei pasireikšti ir į savo stilių įnešti kažką naujo bei originalaus. Tai gali būti skirtingų atspalvių arba raštų marškiniai, kurie atkreips kitų dėmesį į jus. Norėdami suderinti spalvas, dėvėkite pilkus arba tamsiai mėlynus šortus. Gėlėti marškiniai geriausiai dera su megztiniais, šortais, chino kelnėmis ir džinsais. Kurdami derinį, nepersistenkite su spalvomis, geriausiai jog jis butų ne daugiau kaip iš trijų skirtingų spalvų.

 


MARŠKINIAI - KAIP SUDERINTI JUOS SU KELNĖMIS?


Kelnių pasirinkimas yra raktas į sėkmingą stilių. Kaip sujungti šiuos drabužius, kad sukurti madingą, nuoseklią išvaizdą? Jei nuspręsite rinktis marškinius, turinčius skiriamąjį raštą ar spalvą, geriausia rinktis tamsesnes kelnes. Pavyzdžiui, raudonos arba rožinės spalvos marškiniai su apykakle ir pilkos, juodos arba tamsiai mėlynos kelnės. Vienos spalvos kelnės ir raštuoti marškiniai atrodo puikiai. Jeigu renkatės gėlėtus ar kitokiais ornamentais margintus marškinius rinkitės baltos, juodos, pilkos arba smėlio spalvos kelnės. Niekada nesirinkite mėlynų marškinių ir raudonų kelnių. Nes visa tai sukuria lengvo kičo įspūdį - tai tiesiog neskoninga.

 

Rašykite komentarą