Vyriškas paltas - viskas ką jums reikia žinoti apie jį!

Autorius Darius 2019-02-06 0 Komentarai

Už lango lemputės, o temperatūra gali nukristi žemiau nulio. Tokiose situacijose verta pasirūpinti šilta apranga, kuri neleis mums prarasti brangios šilumos. Kaip pasirinkti elegantišką ir stilingą paltą, kad neatrodyti kaip žmogus iš "Micheline" reklamos?

 

KODĖL VERTA INVESTUOTI Į PALTĄ?

 

Paltai dažnai būna brangūs, ypač jei jums rūpi komfortas ir geras našumas. Kita vertus, dėvėti paprastas striukes netinka per daug į vyrišką eleganciją linkusiems vyrams, todėl jų dėvėjimas svyruoja tarp formalaus ir kasdienio stiliaus mėgėjų. Verta apsvarstyti apie vyrišką paltą, kuris tiktų abiems stiliams.

 

KLAIDINGA PALTO SAMPRATA

 

Dažnai savo galvose mes susikuriame klaidingą supratimą apie tai, kaip atrodo vyriškas paltas. Gali atrodyti, kad vyriškas paltas turi būti ilgas, didelių gabaritų ir masyvus. Paprastai tai atspindi tikrąją diplomatiško palto išvaizdą. Laimei, jūsų pasirinkimas neturi būti būtent toks, nes yra kitų versijų, kurios gali jus sudominti. Ką manote apie truputį trumpesnį, bet elegantiškesnį ir stilingesnį paltą, kuris taptų neiškiriamu jūsų draugu?

 

VYRIŠKŲ PALTŲ RŪŠYS

 

Iš pradžių verta atkreipti dėmesį į kai kuriuos aspektus. Apsvarstykite, ar kiekvieną dieną norite dėvėti elegantišką paltą, ar galbūt esate tikrojo kasdienio stiliaus gerbėjas. Tokiu būdu atlikime  trumpą modelių atranką, į ką turėtumėte sutelkti dėmesį renkantis paltą.
Jei esate elegantiškas vyro tipas, kuris labai mėgsta eleganciją, tada pasirinkite paltą-diplomatą. Jo šaknys yra iš Česterfildo (Anglija) garsiosios apskrities, jo išvaizda yra susijusi su aristokratija. Sumanus klasikinio stiliaus pasirinkimas, kuris kuria "galios" pojūtį, jei jos norite.

 

 


Vyrams, kurie mėgsta atrodyti atsitiktinai, bet protingai, galima pasiūlyti klasikinį, paprastą paltą arba lietpaltį. Pasirinkdami iš šių dviejų modelių, jūs suteiksite sau pasirinkimo galimybę, kurio pagalba išsirinksite savo paltą. Niekas netrukdo šiuos pasiūlymus derinti su klasikiniais džinsais ar marškinėliais. Mūsų nuomone, lietpaltis ir klaisikinis paltas yra du universaliausi paltų pasirinkimai kiekvienam žmogui. 

Aukso viduriukas tarp ilgo palto ir atsitiktinio lietpalčio yra užantis. Šis pasiūlymas yra specifinis, nes paltas yra hibridas iš anksčiau paminėtų alternatyvų. Jis pasižymi dviguba sagų eilute ir šiek tiek sutrumpintu ilgiu. Jei jūsų paltas yra pernelyg elegantiškas arba nenorite sutrumpinti savo figūros su ilgo palto versiją, pasirinkite būtent šį modelį.

 


 

KĄ DARYTI, KAI PASIRENKATE

 

Turėtumėte atkreipti dėmesį į labai svarbius klausimus, pvz., Kainą, kokybę, spalvą ir tinkamumą. Atsižvelgiant į pirmąjį pasirinkimo kriterijų, t.y. kainą -  pigesnė nereiškia, kad nėra geriau! Kaina yra pagrindinė problema, todėl nepraleiskite šio pasirinkimo. Pigesnis paltas nepakenks jūsų biudžetui, tačiau jo kokybė bus labai prasta. 


Kalbant apie apdirbimo kokybę, atkreipkite dėmesį į medžiagą, kuri buvo naudojama gamybai. Dažnai galima rasti vilnos demblius, pilnai pagamintus iš vilnos. Geriau, jei išbandysite vilnos ir kašmyro mišinio sudėtį, kuris pagerins audinio pralaidumą, o pats paltas bus dėvimas vėsesniems vakarams ar pavasario orui.


Kitas vizualus aspektas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra spalva. Tonuoti sluoksniai paprastai yra pilkos arba juodos spalvos. Tai bus labiausiai universalus pasirinkimas. Bet jei jums patinka eksperimentuoti ar tiesiog spalvotos versijos, o įprastos spalvos nuobodu - išsilaisvinkite. Mada, labiausiai mėgstama ta, kuri puikiai sutampa su likusia drabužių spinta.


Jei jums tinka visi ankstesni modeliai ir patarimai, įsitikinkite, kad jis tinka jūsų sudėjimui. Jei esate mažo ūgio, ilgas paltas jums atrodys netinkamai. Turėdami didelį pilvą, atsisakykite palto dvigubomis sagomis. Stenkitės, patikrinti kaip paltas atrodo pečių srityje, kad jūsų paltas nebūtų per didelis. Laisvas vyriškas paltas yra ne tai, ko ieškote.


Dabar, kai žinote, kokius paltų modelius rasite rinkoje ir kokius elementus pasirinkti, jūs turite jį nusipirkti! Nepamirškite to kruopščiai apsvarstyti ir nepaisyti jokių kitų svarbių problemų.

 

 

 

 

 

 

 

Rašykite komentarą