Vyriškos odinės striukės

Autorius Darius 2019-07-05 0 Komentarai

Vyriškos odinės striukės 


Nesvarbu, kokio amžiaus, stiliaus ar kūno sudėjimo esate, odinė striukė yra universali ir tinkama visiems, neatsižvelgiant net į sezoną. Nesvarbu, kokią kainą sumokėjote už šią striukę, ji visada bus stilinga jeigu tik tinkamai pasirinksite jos modelį. O šiame straipsnyje, kaip tik atskleisime odinių vyriškų striukių tipus. Kokią odinę striukę rinktis?


Nesvarbu, ar esate labiau formalios išvaizdos, ar norėsite eksperimentuoti su savo išvaizda, vyriška odinė striukė yra klasikinis vyriškas drabužis, kurį galite rinktis, beveik prie, bet kokio stiliaus ir visada pataikysite tiesiai į dešimtuką. Pažvelkime į populiariausius odinių striukių modelius - tipus.

 


Odinių striukių tipai


Visų vyrų stilius yra asmeniškas bei skirtingas. Kiekvienas žmogus yra individualus, mes visi mėgstame skirtingus dalykus ir tikimės, kad mūsų pasirinkimas bus kitoks. Nesvarbu, ar esate baikerių stiliaus mėgėjas, ar klasikos, galite būti tikri, kad rasite odinę striukę tinkančia net ir jums. Jeigu dar neturite tokios striukės, tai pats laikas išbandykite kažką naujo, išsirinkite vyrišką odinę striukę sau. Štai kokias populiariausias vyriškas odines striukes siūlome.

 

Baikerių stiliaus odinė striukė


Odinės baikerių striukės yra vienos iš labiausiai universalių ir lengvai derinamų striukių. Pasirinkimas labiausiai platus, pabandykite dėvėti juodą odinę striukę su paprastais baltais marškinėliai ir vyriškais džinsais. Tai tiesiog klasikinė ir atsitiktinė išvaizda, puikiai tinkama daugeliui kasdienių progų. Šią išvaizdą galite papildyti sportine avalyne. Taip pat galite naudoti tą patį derinį, tik pasirinkti rudos spalvos odinę striukę. Kartais gali atrodyti jog, rudos odos spalvos pasirinkimas, gali būti painus, tačiau dėl neutralių žemiškų tonų ji paprastai gali būti derinama su ta pačia apranga, kaip ir juoda spalva.

 

Taip pat sakitykite: Kokią aprangą rinktis pasivažinėjimui su motociklu?

 


Odinė striukė su gobtuvu


Odinė striukė su gobtuvu yra tikrai geras būdas išsiskirti iš minios. Nebijokite originalumo, pasirenkant striukę su kontrastingu gobtuvu. Ši versija puikiai derės su sportiniais bateliais, palaidine ar marškinėliais bei džinsais, laisvalaikio kelnėmis. Sukursite puikų laisvalaikio stilių. O jeigu norisi kažko įdomesnio, tuomet rinkitės tamsias chinos tipo kelnes ir vienspalvius marškinėlius. Taip atrodysite, kaip amerikietiško koledžo studentai iš 1950-aisiais ar 60-aisiais.

 

Taip pat sakitykite:  Odinė striukė su gobtuvu - idealus pasirinkimas pavasarui

 

 

Verstos odos striukė


Verstos odinės striukė yra puikus pasirinkimas norint atnaujinti savo garderobą. Spalvos pasirinkimas yra labai individualus. Šis modelis, tai zomšinė bombonešio modelio striukė. Šio modelio odinę striukę, juodos ar rudos spalvos, derinkite su juodais marškinėliais, galite taip laikytis atsitiktinio ir stilingo kontrasto, tuomet dėvėkite juodus džinsus bei juodus batus, taip susiesite visą išvaizdą kartu. 

 

 

Tačiau jeigu norite sujungti klasikinį derinį su gatvės stiliumi visada galite rinktis rudą verstos odos striukę ir derinti ją su kamufliažine apranga. Taip atrodysite šiuolaikiškai.

 

Rašykite komentarą