Apsirenk ir tapk ASSASSIN'S herojumi!

Autorius Darius 2019-02-06 0 Komentarai

Kompiuteriniai žaidimai vis labiau įsiskverbia į realų pasaulį. Tai taip pat atsispindi ir mados industrijoje. Ypač "Assassin's Creed" serija paliko savo ženklą, labai populiarindama įdomius džemperius su itin dideliais gaubtuvais.

 

Paslaptingumas po veidą slepiančiu gobtuvu

 

Būti užsimaskavusiu assassin'u - apie tai tikriausiai slapta svajojo daug žaidėjų, kurie žaidė vėlesniuose Assassin Creed kompiuteriniuose žaidimuose. Vienas iš būdingų ir išskirtinių elementų - apranga.  Assassin's brolijos nariai išsiskyrė dėvėdami ilgais skvernais rūbą su dideliu gaubtuvu slepiančiu veidą. Nors atskiros žaidimo dalys pasikeitė per laiką, kūrėjai visada stengėsi išlaikyti šį paslaptingą ir išskirtinį motyvą nepakitusiu. Tai buvo visų serijų bruožas.

Kai assassin's kūrėjai pradėjo generuoti pelną rinkoje, atsirado bandančiųjų kurti apdarą, kuris būtų susiję su kompiuterinio žudiko herojaus charakteriu. Deja, ne visi galėjo sau leisti tokias sąnaudas - jų kaina buvo gana didelė, ribotas prieinamumas ir kokybė, dėl kurios negalėjo būti paklausos. 

 

 

 

Tačiau drabužių gamintojai jaučia klientų lūkesčius. Rinkoje pasirodė keletas modelių, kuriuose atskleistas assassin's herojaus kostiumas, kuris išliko išsirtinis, unikalus. Įdomu tai, kad šį stilių dažnai mėgo tie žmonės, kurie neturėjo nieko bendro su žaidimais. Dizaineriai drąsiai kūrė šia tematika ir daugelyje modelių perkėlė užsegimą, kad suteiktų unikalias savybes.

 

ASSASSIN'S CREED BRAND'AS

 

2016 m.  pristatyta "Assasin's Creed" filmo premjera su puikiu jo pastatymu, kuriame vaidina daug Holivudo žvaigždžių, įskaitant Michael Fassbender, Marion Cotillard ir Jeremy Irons. Filmas nepasiekė itin didelių aukštumų, tačiau priminė gerbėjams, kad assassin's brolystė vis dar egzistuoja.

 

Neseniai išleista naujoji " Assassin's Creed Origins" dalis , kuri buvo įkurta senovės Egipte, taip pat palietė žaidėjus . "PC", "Xbox One" ir "PlayStation 4" išleistas pavadinimas labai greitai įgijo daug populiarumo. Reikia pripažinti, kad žaidime yra aukštas grafikos lygis, o svarbiausia - yra smagi pramoga! 

Jei tu žaidi ir patiri naujus nuotykius su Assassin's brolija, mes turime tau puikių, ilgų stilingų megztinių ir džemperių su dideliais gobtuvais, kurie leis dar labiau įsijausti į Assassin's herojų vaidmenį. 

 

 

Rašykite komentarą