AR JAU PARUOŠĖTE SAVO GARDEROBĄ VASAROS ATOSTOGOMS?

Autorius Darius 2019-02-20 0 Komentarai

Vasara jau įsibėgėjo. Tikriausiai net nepajutote, kaip prabėgo birželis? Mes taip pat. 

Jaunoji mūsų auditorija galvas buvo apsunkinę egzaminais, vyresnieji su šypsenomis veide rėdėsi mantijomis ir suspaudę rankoje diplomą bandė susivokti, kad jie jau diplomuoti savo srities specialistai. Kiti, kuriems šie etapai jau praeityje, plušo darbuose ir visi, bent minutei, mintyse planavo savo vasaros atostogas. 

 

Jau žinote su kuo ir kur vyksite? Šaunu!!! Bet ar esate įsitikinę, kad turėsite, ką krauti į lagaminą? Jei abejojate, nenusiminkite. Tam ir esame mes, kad padėtume atrodyti ne tik stilingai, bet ir jaustis patogiai.

 

 

Ką privalote turėti savo lagamine keliaujant?

 

Pirmu numeriu, mūsų nuomone, turi atsidurti šortai ir tikrai ne viena pora. Kuomet karštis alina norisi kuo greičiau nusimesti rūbus ir šokti į vandenį atsivėsinti, bet ką mūvėti tuomet, kai neužtenka tik maudymosi šortų? :)

Trumpi pležiniai šortukai - geriausias išsigelbėjimas. Siūlome rinktis iš įvairių spalvų. Juos rasite čia

 

Mėgstantiems konservatyvesnį stilių siūlome išsirinkti iš kitų modelių, kuriuos turime. Juos apžiūrėti galite čia.

 

Žinoma Jūsų lagamine turi atsidurti ir marškinėliai. Net nedvejodami rinkitės 100% medvilnės, juk Jūsų oda taip pat turi kvėpuoti. Na, o dėl dizaino ir spalvų, paliekame teisę rinktis Jums. Bet prižadame, kad kiekvienas rasite patinkančius. Visas marškinėlių pasirinkimas čia.

 DĖMESIO tiems, kurie abejoja savo sugebėjimu suderinti rūbus. Mes ir vėl pasiruošę ištiesti pagalbos ranką. APRANGOS GALERIJA Jūsų paslaugoms, čia rasite rūbų derinius, kurie tiek dizainu, tiek spalvomis derės tarpusavyje ir galėsite nebesukti galvos ar pasirinkote tinkamos spalvos šortus prie ryškių marškinėlių. 

Smagių ir įsimintinų atostogų linki Pirktukas.lt komanda, o mes toliau dirbsime, kad patenkintume savo mylimų klientų poreikius. :)

 

Rašykite komentarą