AR VYRIŠKA DĖVĖTI ROŽINIUS DRABUŽIUS?

Autorius Darius 2019-02-04 0 Komentarai

Moteriškas, nevyriškas. Ar dažnai girdi tokius komentarus apie vaikinus dėvinčius rausvos spalvos drabužius? Jei taip, šis straipsnis sukurtas kaip tik jums.

 

Yra žinoma, kad šios prieštaringos spalvos oponentų gretos nemažėja. Tačiau pažymime, kad ne visi pastebi kaip moterų širdis šildo rožinė spalva (ar bent jau didžiąją dalį jų), ji taip pat prideda pasitikėjimo ir praturtina kasdienę aprangą. Dar nesate įsitikinęs? Skirkite kelias minutes ir kartu atrasime šios unikalios spalvos stiprumą!

 

ROŽINĖ - NAUJA RAUDONA?

 

Rožinė, intensyvi ir agresyvi spalva, atkreipianti dėmesį. Ši spalva itin populiari žurnalistų ir įžymybių tarpe. Šis atspalvis sujungia dvi pagrindines spalvas - raudoną ir baltą. Pavyzdžiui pirmoji - simbolizuoja meilę, aistra ir energiją. Nesvarbu, kad mes naudojame posakį "žiūri į pasaulį per rožinius akinius". Mes taip pat susiejame ją su kūrybiškumu, dinamiškumu ir džiaugsmu gyvenimui. Asmuo, pasirinkęs šios spalvos drabužius yra optimistas, kuris pritraukia savo gyvenimo sėkmę ir su entuziazmu pradeda naują dieną.

 

ROŽINIAI DRABUŽIAI APRANGOS DERINYJE

 

Italija aukštosios mados sostinė, čia vyrų aprangoje rožinės spalvos amžius. Tikimasi, kad ši revoliucija pasieks ir mus. Norint gerai pradėti, verta įtraukti rožinės spalvos elementus ar jos atspalvius į kasdienį stilių.  Intensyvios rausvos ar bijūno spalvos kaklaraištis, pagyvina klasikinę aprangą.

Oficialioje vyriškos mados leidyboje, sukurti puikūs aprangos deriniai pasitelkiant rožinius akcentus. Subtilių ir intensyvių atspalvių arba spalvotų akcentų marškiniai yra kasdienė, anglų ir amerikiečių elito, aprangos dalis. Itin daug populiarumo įgijo subtilios baltos ir rausvos spalvos marškiniai.

 

PROTINGAS KASDIENIS DERINYS KITAIP

 

Jei neplanuojate dėvėti kostiumo, bet jums patinka drabužiai su elegancijos žiupsneliu, rožinis džemperis pasirodė esąs tikras aprangos HITAS! Panašiai kaip ir polo marškinėliai. O tamsiai mėlynos, smėlio arba juodos spalvos striukės kompanija atneš jūsų garderobu gaivinantį akcentą.

 

ROŽINIS STILIUS

Esate sportiškas, vyriškas ir itin mėgstate laisvą aprangą. Tai nereiškia, kad turėtumėte išmesti visus rausvos spalvos drabužius, jei mylite laisvę dėvėdami mėgstamus jogger'ius ir minkštą džemperį su gobtuvu. Mažas akcentas marškinėliuose - užrašas, didelis logotipas, o gal šios spalvos užtrauktukai? Mes priimame šį iššūkį, priimk ir tu - leisk rožinei valdyti mūsų miestų gatvėse!

Kaip matote, šis derinys su rožiniu džemperiu yra ne toks rausvas kaip kiti, todėl jis puikiai tinka net ir tarp antikorozinių kolegų. :D

 

VADOVAS KELIAIS ŽODŽIAIS ARBA KĄ REIKĖTŲ PRISIMINTI:

 

  1. Rožinė seksualu ...

... ir tas, kuris negali to suvokti, bent jau tegul laiko savo liežuvį už dantų.

  1. Kiekviename derinyje rožinės tendencija:

Atostogaujant, sporto klube, rungtynėse. Kiekvienoje situacijoje ši spalva bus tobula.

  1.  Tai leidžia jums išsiskirti iš minios..

Patikėkite manimi, tai jus pirmiausiai pastebės ponios, tarp žmonių minios, kurie paprastai nusprendžia dėveti neutralių tonų aprangą.

  1.  Tai padeda išlaikyti pusiausvyrą..

Jei nežinote, kodėl daugiau principas yra mažesnis, kurkite išvaizdą su rausva spalva fone, taip jūs greitai ir efektyviai sukursite kasdienę aprangą be jokių priekaištų!

Sėkmės ieškant rožinio įkvėpimo! Aš manau, kad be kompleksų rytoj dėvėk tokios spalvos marškinėlius!

 

Rašykite komentarą