BERNVAKARIO IDĖJOS

Autorius Darius 2018-09-14 0 Komentarai

Geras bernvakaris nesibaigia tiesiog milžiniškomis pagiriomis, tačiau turi daug teigiamų prisiminimų. Žinoma, galima su jaunikliu eiti į klubą ar barą švenčiant paskutines vengungio statuso dienas, tačiau verta bandyti šią naktį padaryti ypatingą. Laimei, kūrybingi vyrai visada ras būdą kaip smagiai ir vyriškai praleisti laiką nepamiršdami apie savo būsimą statusą.

 

Bernvakario pagrindinė idėja yra tai, kad jaunikis prisimena gražiausias jo jaunystės akimirkas ir kaip žaisdavo kieme su savo artimiausiais draugais. Tačiau kokių "prieskonių" reikia bernvakario metu? Moterys, mergvakario metu, mėgsta dovanoti jaunąjai juokingas dovanas. Vaikinai taip pat mėgsta linksmus dalykėlius ir vyrų "žaislus". Verta surinkti šiek tiek pinigų ir kartu su kolegomis bei švenčiančiu jaunikiu eiti ... apsipirkti.


Žinoma, tai bus tikras vyriškas apsipirkimas. Galima juokauti, kad šeimos biudžete nebus vietos žvejybos reikmenims, futbolo atributikai ir kitam alaus bokalui - todėl tai yra paskutinis momentas atsargoms papildyti.Galite eiti į sporto ar žvejybos parduotuvę arba sėdėti prie kompiuterio, prisijungti prie internetinės parduotuvės ir leisime jums pasirinkti dovanas, kurios padaro jį laimingą – smiginio rinkinys, stalo fudbolas ar smagūs marškinėliai su užrašu.


Kad ši diena būtų nepamirštama, taip pat verta suteikti jaunikiui tam tikras emocijas. Geriausia išpildyti jo svajones, kurias vėliau bus sunku išpildyti su globojančia žmona ir vaikais. Tai gali būti, pavyzdžiui, šuolis su guma ar parašiutu.


Žinoma, visos tokios pramogos turėtų būti atliekamos prižiūrint profesionaliam instruktoriui – vienam atlikinėti šiuos triukus yra labai bloga mintis. Jei turite ribotą biudžetą, gera idėja taip pat yra kelionė į pramogų parką ir pavažinėtis atrakcionais. Kiekvienas vaikinas turi kažkiek vaiko savyje, ir tai gali būti unikali galimybė paskutinį kartą pabūti pamišėliu paaugliu.


Taip pat galite praleisti bernvakarį kaip tikri džentelmenai. Kiekvieną savaitgalį galite aplankyti mėgstamą barą, bet tokią ypatingą dieną verta praleisti išskirtinai. Šiuo metu yra labai populiaru lankytis kazino (geriau neimti visų pinigų su savimi), išsinuomoti vakarėlio autobusą ir padaryti ekskursiją po elegantiškiausius klubus mieste.


Jei finansinė padėtis neleidžia jums tokių išlaidų, tuomet galite apsirengti švarkus ir su viskiu ir cigarais, galite žaisti pokerį namuose. Svarbiausiai bent akimirksniui pasijausti kaip ekscentriškasis milijardierius James Bond.

Bernvakaris neturi būti klasikinis vakarėlis su alkoholiu ir prisiminimais apie meilės užkariavimą. Galite žaisti futbolo, šaudymo turnyrus, dažasvydį ar apsilankyti pabėgimo kambaryje – tai yra puikūs būdai papramogauti ir prisiminti, kokie šie žmonės tau yra svarbūs.

Rašykite komentarą