Pavasarinių striukių naujienos! Taikome specialią -33% nuolaidą pavasarinėms striukėms 🧥 Spausk čia ir rinkis naujus modelius pigiau!

Vaiva Bagdanavičienė

Vaiva Bagdanavičienė

Mada lyg pavasaris, ateina, praeina, sugrįžta arba ne, tačiau visuomet kvepia taip pat.. ne gėlėmis, o naujomis pažintimis!  Ir visai nesvarbu ar ta pažintis su nauju žmogumi, ar nauja aprangos dalimi, tai visuomet ypatingai žavi. O „tas, kas sakė, jog laimės už pinigus nenusipirksi, tikriausiai nežinojo, kur apsipirkti", - Bo Derek.

MADOS REVOLIUCIJA SPORTE
Nuo pat futbolo atsiradimo istorijos pradžios šis žaidimas patyrė daug reikšmingų pokyčių. Pasikeitimai daugiausia susiję su žaidimo taisyklėmis ir stiliumi, tačiau aikštelės dalyviai taip pat neatsiliko nuo mados įtakos ir naujausių jos tendencijų. Praeito dešimtmečio ža..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
4 PATIKRINTI METODAI NUO PERNELYG DIDELIO PRAKAITAVIMO
Pernelyg didelis prakaitavimas yra daugelio lietuvių bėda. Ši problema tampa ypač opi atšilus orams ir tai jums neleidžia mėgautis vasaros žavesiu. Kaip įveikti šią ligą ir jaustis šviežiai karštame ore? Čia pateikiame būdus kaip kovoti su per dideliu prakaitavimu ..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
VASAROS IŠPARDAVIMAS - KĄ PIRKTI IR KAIP PIRKTI?
Vasaros išpardavimai yra puiki galimybė pagaliau užpildyti savo drabužių spintą. Sezoninės nuolaidos leidžia sutaupyti daug pinigų - mes galime nusipirkti firminius drabužius ir aksesuarus už tikrai gerą kainą. Ką ir kodėl verta pirkti vasarą? VASAROS IŠPARDAVIMAS - KĄ PIRKTI? Va..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
KĄ VAIRUOJA FUTBOLININKAI, ARBA MESSI IR JO EGZOTINIAI AUTOMOBILIAI
Lionel Messi yra antrasis pasaulyje geriausiai apmokamas žaidėjas. Todėl nenuostabu, kad jo garaže puikiuojasi tik prabangūs automobiliai. "FC Barcelona" klubo žaidėjas yra žinomas dėl savo aistros greitiems automobiliams, o dėl savo atlyginimo jis gali sau visą tai leisti. Kokiems automob..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
PASAULIO FUTBOLO ČEMPIONATAS RUSIJOJE. KAS LAIMĖS?
Mes jau žinome visas ketvirtfinalio poras dalyvaujančias pasaulio čempionate Rusijoje. Iki šiol vykusiuose finaluose buvo emocijos, baudiniai, raudonos kortelės, įspūdingi įvarčiai ir nenuspėjami posūkiai. Kas yra futbolo čempionato nevykėliai ir kas turi didžiausias galimybes pasiekti finalą..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
DIDELIS PILVAS, MASYVIOS ŠLAUNYS, TRUMPOS KOJOS.. KAIP PASLĖPTI?
Ne kiekvienas iš mūsų atrodo kaip Bradas Pitas. Bet tai nėra priežastis nesirūpinti savimi! Turite didelį apvalų pilvą, dideles šlaunis ar trumpas kojas? Mes patarsime, kaip pritaikyti savo drabužius, kad atrodyti elegantiškas ir ... daug liesenis nei manote! KAIP PASLĖPTI DI..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
FESTIVALIO STILIUS - NAUJAUSIOS TENDENCIJOS
Muzikos festivalių sezonas prasidės visai netrukus. Gerai žinomi menininkai, atostogų atmosfera ir puikūs žmonės iš viso pasaulio. Žinoma, madingas stilius yra svarbus kiekvieno festivalio elementas. Mes patikriname naujausias šventinės mados tendencijas, todėl ilgai negalvokite apie t..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
KAIP PASIRUOŠTI PRIEŠ PRADEDANT NUOTYKIUS SU SAULE?
Nudegusi oda, perkaitimas ir saulės poveikis.. Tai tik keletas pasekmių, kai saulėje buvote per ilgai ir netinkamai. Geriau apsaugoti savo sveikatą, o ne susigadinti atostogas. Kaip mėgautis saulės voniomis, nedeginant savęs? Vasara yra atostogų beprotybės, vakarėlių, poilsio ir susitikimų su dra..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
VĖL KARŠTIS IR ŠILUMA. KAIP RENGTIS KAI TAIP KARŠTA?
Vasara atėjo, gerai - ilgesnė diena, gražus oras, atostogų klimatas ir ... karštas oras. Kaip rengtis, kai lauke tikrai karšta? Siūlome puikų stilių karštomis dienomis! KAIP RENGTIS, KAI KARŠTA? Karštą dieną geriausia stiliaus idėja yra medvilniniai mar&scaro..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
KUR ATOSTOGAUTI MAŽOMIS IŠLAIDOMIS?
KUR ATOSTOGAUTI MAŽOMIS IŠLAIDOMIS? Atostogaujant kiekvienas norėtų ištrūkti iš savo gimtosios šalies ir pamatyti gražų pasaulį. Kur vis dėl to keliauti, kai turite griežtai ribotą biudžetą? Sakoma, kad "tiems, kurie labai nori, nėra nieko neįmanomo", ir jei ti..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 72 (8 puslapių)