Pavasarinių striukių naujienos! Taikome specialią -33% nuolaidą pavasarinėms striukėms 🧥 Spausk čia ir rinkis naujus modelius pigiau!

Įžvalgos ir patarimai


SPORTAS, ALUS IR CUKRUS. KODĖL ALUS IR KITAS ALKOHOLIS STORINA?
Atrodo, kad vasarą mes suvartojame daugiau alkoholio nei įprastai. Dėl to, nes yra galimybė gerti dažniau, be to, karšta dieną niekas taip neatgaivina, kaip švelniai atšaldyto alaus gurkšnis. Tik kaip tai atsiliepia mūsų sveikatai ir figūrai? Ar alkoholio vartojimas yra k..
GĖDOS SĄRAŠAS, AR KO NEMĖGSTA MOTERYS?
Šiuolaikiniame gyvenime mes susiduriame su vyrų mados klaidomis, kuris sėkmingai stabdo nuostabų seksą. Ką moterys mėgsta vyruose ir ko jos negali pakesti? KOJINĖS SANDALUOSE, TAI MOTERIMS TIKRAI NEPATINKA Manau, kad viskas buvo aprašyta apie kojines, kurios buvo dėvimos š..
VASAROS IŠPARDAVIMAS - KĄ PIRKTI IR KAIP PIRKTI?
Vasaros išpardavimai yra puiki galimybė pagaliau užpildyti savo drabužių spintą. Sezoninės nuolaidos leidžia sutaupyti daug pinigų - mes galime nusipirkti firminius drabužius ir aksesuarus už tikrai gerą kainą. Ką ir kodėl verta pirkti vasarą? VASAROS IŠPARDAVIMAS - KĄ PIRKTI? Va..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
TOP 5 VYRŲ STILIAUS KLAIDOS!
Kochanovski's savo darbe rašė: "Ne drabužis puošia vyrą (...)". Taigi, ar šiuolaikinio žmogaus išorinė išvaizda nėra tokia svarbi? Pasirodo, kalbėjimo maniera ir turinys pranešime tik trečdaliu paveikia mūsų bendrą vaizdą. Daug didesnį poveikį ..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
KAIP APSIRENGTI Į KLUBĄ IR PADARYTI ĮSPŪDĮ MOTERIMS?
Tinkamai pasirinktas aprangos derinys vakarėliui yra pagrindinis dalykas, kai norite sukurti gerą pirmąjį įspūdį. Moterys ypatingai didelį dėmesį skiria drabužiams. Štai kodėl tinkamai pasirinktas stilius gali padidinti jūsų galimybes. Mes rekomenduojame pasirinkti ką nors, kas galėtų padaryt..
VYRIŠKAS KAMUFLIAŽINIS STILIUS - KAIP DERINTI?
Karinis vyriškas stilius ilgą laiką buvo nepastebimas, tačiau šiuo metu kamufliažo mados tendencija yra labai geras vyriško stiliaus pasirinkimas.Vyriškas kamufliažinis stilius puikus pasirinkimas ne tik rudenį ir žiemą. Kaip gerai pasirinkti drabužius atitinkančius &scar..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
KAIP IŠLYGINTI MARŠKINIUS ILGOMIS RANKOVĖMIS?
Kiekvienas vyras turi pats (be motinos ar merginos pagalbos!) gebėti išsilyginti marškinius ilgomis rankovėmis. Tačiau tai yra tikrasis daugelio mūsų košmaras, todėl šiame straipsnyje mes išsklaidome visas abejones, kaip tai padaryti. LYGŪS MARŠKINIAI ILG..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
KOSTIUMAS IR SPORTBAČIAI. AR TOKS STILIUS TURI PRASMĘ?
Kostiumas ir sportbačiai yra pavojingas duetas. Jei pasirinksite gerą derinį, gausite stiliaus lengvumą ir paprastumą. Priešingu atveju derinys gali nepasiteisinti. Kaip derinti drabužius, kad būtų galima efektyviai sujungti dvi skirtingas stiliaus dalis? Štai kur yra klausimas. Atė..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
GRILIS MIESTE - LEGALU?
Šiltos dienos jau atvyko į Lietuvą, o tai reiškia akivaizdų troškimą praleisti daugiau laiko lauke. Ar turite idėją su savo draugais barbekiu vakarui lauke? Patikrinkime, kokios taisyklės galioja griliui mieste. GRILIS MIESTE - KOKIOS TAISYKLĖS? Jei gyvenate mažesniame mie..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
DŽEMPERIAI SU UŽRAŠAIS - KĄ PASIRINKTI?
Paprastas būdas paįvairinti kasdienį stilių yra ryškūs akcentai, dėl kurių jūs galite lengvai išsiskirti iš minios. Džemperiai su užrašais yra tas akcentas, kurį vis dažniau galima pastebėti gatvėje .Ir šiandien mes pažvelgsime būtent tai. VYRIŠKI DŽEMPER..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 33 (4 puslapių)