Įžvalgos ir patarimai

Blogo produktai


VASAROS IŠPARDAVIMAS - KĄ PIRKTI IR KAIP PIRKTI?
Vasaros išpardavimai yra puiki galimybė pagaliau užpildyti savo drabužių spintą. Sezoninės nuolaidos leidžia sutaupyti daug pinigų - mes galime nusipirkti firminius drabužius ir aksesuarus už tikrai gerą kainą. Ką ir kodėl verta pirkti vasarą? VASAROS IŠPARDAVIMAS - KĄ PIRKTI? Va..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
TOP 5 VYRŲ STILIAUS KLAIDOS!
Kochanovski's savo darbe rašė: "Ne drabužis puošia vyrą (...)". Taigi, ar šiuolaikinio žmogaus išorinė išvaizda nėra tokia svarbi? Pasirodo, kalbėjimo maniera ir turinys pranešime tik trečdaliu paveikia mūsų bendrą vaizdą. Daug didesnį poveikį ..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
KAIP APSIRENGTI Į KLUBĄ IR PADARYTI ĮSPŪDĮ MOTERIMS?
Tinkamai pasirinktas aprangos derinys vakarėliui yra pagrindinis dalykas, kai norite sukurti gerą pirmąjį įspūdį. Moterys ypatingai didelį dėmesį skiria drabužiams. Štai kodėl tinkamai pasirinktas stilius gali padidinti jūsų galimybes. Mes rekomenduojame pasirinkti ką nors, kas galėtų padaryt..
VYRIŠKAS KAMUFLIAŽINIS STILIUS - KAIP DERINTI?
Karinis vyriškas stilius ilgą laiką buvo nepastebimas, tačiau šiuo metu kamufliažo mados tendencija yra labai geras vyriško stiliaus pasirinkimas.Vyriškas kamufliažinis stilius puikus pasirinkimas ne tik rudenį ir žiemą. Kaip gerai pasirinkti drabužius atitinkančius &scar..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
KAIP IŠLYGINTI MARŠKINIUS ILGOMIS RANKOVĖMIS?
Kiekvienas vyras turi pats (be motinos ar merginos pagalbos!) gebėti išsilyginti marškinius ilgomis rankovėmis. Tačiau tai yra tikrasis daugelio mūsų košmaras, todėl šiame straipsnyje mes išsklaidome visas abejones, kaip tai padaryti. LYGŪS MARŠKINIAI ILG..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
KOSTIUMAS IR SPORTBAČIAI. AR TOKS STILIUS TURI PRASMĘ?
Kostiumas ir sportbačiai yra pavojingas duetas. Jei pasirinksite gerą derinį, gausite stiliaus lengvumą ir paprastumą. Priešingu atveju derinys gali nepasiteisinti. Kaip derinti drabužius, kad būtų galima efektyviai sujungti dvi skirtingas stiliaus dalis? Štai kur yra klausimas. Atė..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
GRILIS MIESTE - LEGALU?
Šiltos dienos jau atvyko į Lietuvą, o tai reiškia akivaizdų troškimą praleisti daugiau laiko lauke. Ar turite idėją su savo draugais barbekiu vakarui lauke? Patikrinkime, kokios taisyklės galioja griliui mieste. GRILIS MIESTE - KOKIOS TAISYKLĖS? Jei gyvenate mažesniame mie..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
DŽEMPERIAI SU UŽRAŠAIS - KĄ PASIRINKTI?
Paprastas būdas paįvairinti kasdienį stilių yra ryškūs akcentai, dėl kurių jūs galite lengvai išsiskirti iš minios. Džemperiai su užrašais yra tas akcentas, kurį vis dažniau galima pastebėti gatvėje .Ir šiandien mes pažvelgsime būtent tai. VYRIŠKI DŽEMPER..
5 IDĖJOS, SKIRTOS ATOSTOGOMS NAMUOSE!
Atostogos ant nosies, o jūs vis dar svarstote, kaip tinkamai praleisti šį laiką? Nors atostogos, atrodytų, neturėtų kelti galvos skausmo, tačiau jūs ne visada turite galimybę atostogų laiką praleisti kažkur toli nuo namų. Verta pasidomėti, ką daryti atostogų metu, kad atostogos būtų idea..
NAUJIEJI METAI, NAUJAS STILIUS. 3 MADOS TAISYKLĖS!
  Kiekvieną akimirką yra gera rūpintis savimi ir pasiekti savo svajonių išvaizdą. Nauji metai yra ypatingas laikas nusimatyti siektinus tikslus. Dabar puikus metas, kai verta užsirašyti savo Naujųjų metų mados taisykles, tada laikytis jų, kad tapti tikru stiliaus guru. Taip ..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 31 (4 puslapių)

Kontaktinė informacija

Adresas:

Basanavičiaus aikštė 10, Marijampolė

Telefonas:

+37066352222

El.paštas:

pirktukas@pirktukas.lt

Biuro darbo laikas:

Pirm - Penkt / 8:00h - 17:00h

Patikima parduotuvė

Greitas pristatymas lietuvoje

Kokybės garantija

Platus aprangos pasirinkimas

Grąžinimo garantija

Profesionalus aptarnavimas

Patikimumo ženklas Lietuvoje

Patogus atsiskaitymas kurjeriui

Mados blogas

Aprangos galerija