Pavasarinių striukių naujienos! Taikome specialią -33% nuolaidą pavasarinėms striukėms 🧥 Spausk čia ir rinkis naujus modelius pigiau!

Įdomu


ATOSTOGŲ MEILĖ... AR JI TURI GALIMYBĘ IŠGYVENTI?
Saulė, laisvė ir geriausi vakarėliai - sunku neįsimylėti šių dalykų. Natūralu, kad atostogų metu galim sutikti žmogų, kuris Jums kris į akį. Tačiau ar atostogų meilė turi galimybę išgyventi laiko testą, kai vasara baigiasi ir visi grįžta į savo pareigas? VASARA IR ATOSTOGŲ MEILĖ ..
GERIAUSIOS FUTBOLININKŲ ŠUKUOSENOS PASAULIO ČEMPIONATE
Pasaulio futbolo čempionatas yra puiki proga pristatyti ne tik savo futbolo įgūdžius, bet ir atkreipti dėmesį į tavo asmenybę. Norint išsiskirti iš kitų žaidėjų, žaidėjai dažnai keičia šukuosenas - vieną kartą su geresniu, kartais dar blogesniu poveikiu. Kokias šukuosenos..
2018 M. VASARA MIESTE - KĄ VEIKTI, KAIP ATOSTOGAUTI?
Jūsų draugai snapchat'ina iš geriausių Romoje esančių klubų, skambina iš siaurų Barselonos gatvių ar pakeičia savo profilio nuotraukas su Tenerifės paplūdimio saulėlydžiu,o jūs pasilikote savo mieste atostogauti? Pakelk galvą ir pirmyn! Jūs taip pat galite linksmintis. Ką veikti ir..
6 "INSTAGRAM" MERGAIČIŲ TIPAI - AR TURĖJAI BENT VIENĄ IŠ JŲ?
Kiekvienas, kas naudoja "Instagram", tikrai žino šias merginas. Nors visos jos bando būti skirtingos ir unikalios savo nuožiūra, kiekviena iš jų tinka tam tikram modeliui. Su kokiomis moterimis galite susipažinti Instagram? 1 TIPAS - SAVARANKIŠKA KARALIENĖ Grožio..
7 TELEFONO NUSTATYMAI APRIBOJANTYS SOCIALINĖS ŽINIASKLAIDOS NAUDOJIMĄ
Kartais verta palikti "Facebook", "Instagram" ar "Snapchat", įdėti telefoną ir maloniai pasimėgauti draugų kompanija ar mergina. Jūs norite tai padaryti, bet jūs nežinote kaip? Pateikiame telefono nustatymus, kuriuos turite pakeisti, kad apribotumėte socialinės žiniaskl..
BERNVAKARIO IDĖJOS
Geras bernvakaris nesibaigia tiesiog milžiniškomis pagiriomis, tačiau turi daug teigiamų prisiminimų. Žinoma, galima su jaunikliu eiti į klubą ar barą švenčiant paskutines vengungio statuso dienas, tačiau verta bandyti šią naktį padaryti ypatingą. Laimei, kūrybingi vyrai visada ..
ASMENUKĖ - AR TAI MŪSŲ AMŽIAUS LIGA?
Jūs dažnai darotės asmenukes arba turite draugų, kurie nuolat kelia savo nuotraukas į Facebook Instagram'ą, bet kokio renginio, pietų, pasivaikščiojimo ir rytinės kavos gėrimo metu? Gali būti, kad tu arba tavo draugas ... sergate! Kas yra „selfie“ sindromas ir kaip jį diagnozu..
MADOS REVOLIUCIJA SPORTE
Nuo pat futbolo atsiradimo istorijos pradžios šis žaidimas patyrė daug reikšmingų pokyčių. Pasikeitimai daugiausia susiję su žaidimo taisyklėmis ir stiliumi, tačiau aikštelės dalyviai taip pat neatsiliko nuo mados įtakos ir naujausių jos tendencijų. Praeito dešimtmečio ža..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
4 PATIKRINTI METODAI NUO PERNELYG DIDELIO PRAKAITAVIMO
Pernelyg didelis prakaitavimas yra daugelio lietuvių bėda. Ši problema tampa ypač opi atšilus orams ir tai jums neleidžia mėgautis vasaros žavesiu. Kaip įveikti šią ligą ir jaustis šviežiai karštame ore? Čia pateikiame būdus kaip kovoti su per dideliu prakaitavimu ..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
VASAROS IŠPARDAVIMAS - KĄ PIRKTI IR KAIP PIRKTI?
Vasaros išpardavimai yra puiki galimybė pagaliau užpildyti savo drabužių spintą. Sezoninės nuolaidos leidžia sutaupyti daug pinigų - mes galime nusipirkti firminius drabužius ir aksesuarus už tikrai gerą kainą. Ką ir kodėl verta pirkti vasarą? VASAROS IŠPARDAVIMAS - KĄ PIRKTI? Va..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 73 (8 puslapių)