Įdomu

Blogo produktai


2018 FUTBOLO ČEMPIONATAS!
Artėjant 2018 metų pasaulio futbolo čempionatui ne vienas futbolo entuziastas eina iš proto ir su nekantrumu to laukia, o lažybų tarpininkai trina rankomis! Ir kas gi čia tokio ypatingo, pamanysite. Patikrinkime! TRUMPA ISTORIJA Šio žaidimo atsiradimo istorija siekia Antikos..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
KAIP ATSIKRATYTI NEMALONAUS KVAPO IŠ AVALYNĖS? 4 PATIKRINTI BŪDAI
Nemalonus prakaito kvapas sklindantis iš avalynės yra nepatogi ir dažna problema, kuri vasaros metu itin aktuali. Kaip kovoti su tuo? Sužinokite keletą paprastų būdų kaip pašalinti nemalonų kvapą iš batų. KEPIMO SODA ARBA KAIP PAŠALINTI NEMALONŲ KVAPĄ IŠ BATŲ ..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
KAIP APSIRENGTI Į KLUBĄ IR PADARYTI ĮSPŪDĮ MOTERIMS?
Tinkamai pasirinktas aprangos derinys vakarėliui yra pagrindinis dalykas, kai norite sukurti gerą pirmąjį įspūdį. Moterys ypatingai didelį dėmesį skiria drabužiams. Štai kodėl tinkamai pasirinktas stilius gali padidinti jūsų galimybes. Mes rekomenduojame pasirinkti ką nors, kas galėtų padaryt..
KAIP EFEKTYVIAI PAŠALINTI DĖMES IŠ DRABUŽIŲ?
Kiekvienas, kuriam pavyko apipilti savo mėgstamiausius, baltus marškinius kavos puodeliu, ar netyčia skalbyklėn tarp baltų drabužių įmetė spalvotą rūbą, tikrai žino, kad nėra lengva pašalinti šias dėmes. Užduodame sau ir jums vieną ir tą patį klausimą - kaip pašalinti dėm..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
VAKARĖLIS PAPLŪDIMYJE - KĄ RENGTIS?
Vakarai tampa ilgesni, o naktimis vis šilčiau. Netrukus prasidės atostogų sezonas ir dar daugiau ... vakarėliai paplūdimyje! Mes visi laukiame to laiko, kai galėsime gulėti prie jūros iki vėlaus vakaro. Tačiau reikia nepamiršti, kad pajūryje įvykiai gali pasisukti netikėtai, todėl derė..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
GELTONA VYRIŠKOJE SPINTOJE?
Blog'o serijoje apie spalvas, geltona spalva buvo atmetinėjama daug, daug kartų. Ir tikriausiai tas pats pasakytina apie šios spalvos (ir jos trūkumo) populiarumą vyrų mados atžvilgiu. Laikui bėgant, kartais pastebime geltonos spalvos rūbų, kai kurių prekės ženklų kolekcijose, bet tai nie..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
PAPLŪDIMIO ŠORTAI
Atrodo, kad paplūdimyje jums nereikia nieko daugiau tik maudymosi ir saulės. Tiesa ta, kad ir stilingi šortai bus naudingi norint laisvai jaustis vandenyje. Be to, daugelis vyrų pasirenka būtent paplūdimio šortus, vietoj įprastų maudymosi glaudžių. KAIP PASIRINKTI MAUDYMOSI Š..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
KAIP PADARYTI GERĄ PIRMĄJĮ ĮSPŪDĮ?
Trumpas, bet informatyvus vadovas, kaip padaryti gerą pirmąjį įspūdį. Nieko ypatingo, tačiau nuo to gali priklausyti pavyzdžiui, tavo ateitis. POŽIŪRIS Jei kas netiki, kad pirmasis įspūdis gali turėti įtakos - tai yra didelė klaida. Žmogaus požiūris daugiau apie jį atskleidžia, nei jis norėtų...
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
VASAROS STILIUS KASDIENINIAME DERINYJE
Nors šio stilizavimo spalvų derinys yra gana slopinantis, jis yra idealus vasaros dienoms. Kurdami šį derinį norime parodyti, kaip lengva atrodyti elegantiškai, kad kiekvieną dieną galėtumėte jaustis pakankamai patogiai ir būti savimi. Vasaros stilius kasdieniniame derinyje ..
KOKIAS KOJINES PASIRINKTI PRIE KOSTIUMO?
Tai natūrali detalė, tačiau iš tikrųjų derinant kojines su jūsų dėvimu kostiumu, jos yra ne mažiau svarbus jūsų stiliaus elementas. Jos gali būti klasikinės, tačiau šiuo elementu taip pat galite atkreipti dėmesį ir pridėti tam tikrą savitą stiliaus akcentą. Taigi kokias kojines pasirin..
straipnio komentarai - žiūrėti komentarus
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 50 (5 puslapių)

Kontaktinė informacija

Adresas:

Basanavičiaus aikštė 10, Marijampolė

Telefonas:

+37066352222

El.paštas:

pirktukas@pirktukas.lt

Biuro darbo laikas:

Pirm - Penkt / 8:00h - 17:00h

Patikima parduotuvė

Greitas pristatymas lietuvoje

Kokybės garantija

Platus aprangos pasirinkimas

Grąžinimo garantija

Profesionalus aptarnavimas

Patikimumo ženklas Lietuvoje

Patogus atsiskaitymas kurjeriui

Mados blogas

Aprangos galerija