Vasarą kai oras toks šiltas ir puikus, reikia psirūpinti ir savo garderobu, kad karštą dieną netektų kaisti. Mados ekspertai pritaria ir tam, kad bridžai bei šortai grįžta į madą. Ar jie tinka kiekvienam žmogui? Kaip dėvėti bridžus ar šortus ir atrodyti stilingai?

BRIDŽAI - DĖVĖTI AR NEDĖVĖTI?

Kai kurie žmonės mano, kad bridžai yra visiškas kompromisas madoje. Be to, šis sezonas tarsi bridžų atgimimas. Bet ar kiekvienas vaikinas gali juos nešioti? Viskas priklauso nuo to, su ko mes jaučiame geriausiai. Tačiau nepamirškite, kad trumpi bridžai neatrodo gerai bet kokio tipo figūrai. 3/4 ilgio bridžai optiškai sutrumpina kojas ir trikdo proporcijas, kurias galima pastebėti ypač tada kai žmogus yra žemas.

ŠORTAI - KAIP IR SU KUO JUOS DĖVĖTI?

Šortai yra absoliučiai privalomos drabužis vasaros sezono metu. Šį sezoną yra madinga šortai iš chinos ar plėšyto džinso. Jų kirpimas priklauso nuo mūsų aukščio ir kūno tipo. Geriausi šortai siekia iki kelio arba baigiasi 2-3 cm virš jo. Atminkite, kad šortai nėra geriausias pasirinkimas. Spalvų schema yra neprivaloma. Tačiau verta dėvėti įprastines spalvas, kurias galima lengvai sujungti su likusiais drabužiais.