Chaki - sezono spalva?

Autorius Darius 2019-02-06 0 Komentarai

Tamsi žalia, dar kitaip vadinama chaki spalva, visada grįžta į madą artėjant rudeniui ir žiemai. Nors ji daugiausia siejasi su kamufliažinio stiliaus modeliais, iš tiesų yra itin geras pasirinkimas šių sezonų laikotarpiu. Pažiūrėkime, kodėl verta pasirinkti rudenišką stilių su "chaki".

 

Chaki mada

 

Jau daugelį metų galima nuspėti kokios praktiškos spalvos sugrįžta kiekvieną rudenį. Ir iš tikrųjų, ši spalva puikiai tinka rudeniškai atmosferai, švelni, pasižyminti paprastumu, skirta kiekvieno skoniui. Dėl šios priežasties, chaki mada yra tokia populiari ir puikiai atsiskleidžia skirtingose ​​konfigūracijose. Tai taip pat atitinka klasikinę spalvų schemą, todėl ją lengva pasirinkti kasdieniniam stiliui.

 

KAIP DĖVĖTI chaki SPALVĄ?

 

"Chaki" spalva idealiai tinka kasdieniam stiliui, ir tai labiausiai suderinama su juo. Lengviausias būdas įtraukti "chaki" į stilių - tai dėvėti šios spalvos marškinėlius, patartina, kamufliažinio modelio. Suderinus gerą stilių ir praktiškumą, verta dėvėti unikalų drabuži - chaki spalvos striukę. Puikiai suderinta su marškiniais, jogeriais, tamsiais džinsais ir juodais sportbačiais. Puikus dizainas šaltoms, rudens dienoms.

 


Rašykite komentarą