Laikina marškinėlių akcija! Speciali -20% nuolaida daugeliui pažymėtų marškinėlių 🧥 Spausk čia ir aktyvuok nuolaidą!

Chinos - ką reikia žinoti?

Autorius Darius 2019-06-06 0 Komentarai

Įsitikinkite, kad jau turite bent vieną porą savo spintoje. Jei ne, tikrai laikas pasivyti ir apšviesti save šiuo klausimu.

 

Chinos jau keletą sezonų yra tikras hitas. Šios kelnės tai puiki alternatyva ne tik džinsams, bet ir elegantiškoms kelnėms. Jos paprastai pagamintos iš minkštos medžiagos ir prieinamos įvairių spalvų, bet pradėkime nuo pradžių.

 

CHINOS ŠORTAI SU KARINE PRAEITIMI

 

Kaip ir daugelis kitų vyriško garderobo elementų, taip ir chinų kilmė turi būti ieškoma kariuomenėje. Būtent dėl amerikiečių karo su Ispanija XIX amžiuje buvo siuvamos šios kelnės. Dėl riboto biudžeto kariuomenės kelnės iš pradžių neturėjo jokių papildomų dekoratyvinių elementų. Paprasta konstrukcija, patvari ir kvėpuojanti medžiaga, pagaminta kariui, bet puikiai tinkanti ir paprastam civiliui.

 

CHINOS: NUO KAREIVIO IKI STUDENTO

 

Kelnės iš pradžių buvo siuvamos tik Kinijoje, iš kur kaip ir galima nuspėti kilo jų pavadinimas. Susietus su karu, jos buvo greitai išpopuliarintos ir tarp jaunuolių. Tai pasiekė ir universitetus. Tai iš karto tapo elegantišku turtingų studentų simboliu, studijuojančių geriausiuose universitetuose. Laimei, tai neliko tik elito apranga ir atvyko į platesnę auditoriją, įskaitant ir Jūsų spintas.

 

KAIP IR KĄ DĖVĖTI PRIE CHINOS KELNIŲ

 

Šios kelnės dėl spalvų įvairovės tinka beveik visiems ir beveik visose situacijose.Jos yra klasikinis kasdieninio stiliaus elementas. Puikiai tiks su švarku ir marškiniais ar paprastais marškinėliais. Kartu su mokasinais ar originaliais sportiniais bateliais. 

 

marškineliaibliuzonaspolo marskineliai

Rašykite komentarą