Darbo apranga arba biuro stilius vyrams.

Autorius Darius 2019-07-11 0 Komentarai

Darbo apranga arba biuro stilius vyrams


Deja, vasaros šiluma ir verslo aprangos kodas yra labai nesuderinami. Tačiau ką daryti tokioje situacijoje, kai darbe reikalaujama tam tikros oficialios aprangos? Čia pateikiami net 3 pasiūlymai, kurie bus tinkami biuro stiliui ir idealiai tiks karštam orui.


Kaip apsirengti vasarą biure, kad netektų kaisti? Tai tikriausiai yra viena iš amžinųjų vasaros dilemų. Deja, biuro standartai reikalauja iš mūsų tam tikros estetikos, kurios turime laikytis. Tiesa, kad daugelis vyrų atsisako kostiumų ir renkasi daug lengvesnius vasaros komplektus, bet ne kiekvienas sugeba pasirinkti tinką aprangą be kostiumo. Kaip pasirinkti biurui tinkamą vasarišką aprangą? Patarsime!

 

Biuro apranga


VASARA BIURE - KAIP IŠGYVENTI ŠILUMĄ?


Saulė kaitina, temperatūra jau seniai viršija 30 laipsnių, o mes sėdime biure, kuriame nėra oro kondicionieriaus. Kaip gyventi tokiomis sąlygomis? Svarbiausia, tokioje situacijoje, yra tinkamos aprangos pasirinkimas. Ir tai nereiškia, kad turite rinktis trumpus šortus ir Havajų stiliaus marškinius, priešingai - vasaros drabužių pasirinkimas gali būti elegantiškas ir suderintas su biuro apranga.


Renkantis jį verta tiesiog sutelkti dėmesį į pagrindinius akcentus, pvz., spalvą ir medžiagą. Vasaros drabužiai turi būti lengvi ir pralaidūs orui, kad mūsų oda galėtų kvėpuoti. Geriausia pasirinkti drabužius iš natūralių audinių, pavyzdžiui, lino, medvilnės, šilko ar viskozės. Spalvų atžvilgiu viskas turėtų būti dar akivaizdžiau. Vasarą mes sutelkiame dėmesį į ryškias spalvas, pvz., mėlynos, pilkos, baltos arba smėlio spalvos.


KOKIĄ APRANGĄ RINKTIS BIURUI VASARĄ?


Kai kuriose įmonėse, ypač bankuose, korporacijose ar biuruose, taikoma tam tikra speciali apranga. Kaip darbuotojai, yra priversti jos laikytis, nepaisant sezono ar oro sąlygų. Nors darbo vietoje nėra aiškiai suformuluotų taisyklių, turėtume laikytis universalaus aprangos kodo. Taigi, kokią aprangą jums rinktis biure vasarą?


1. Vasaros stilizacija oficialioms progoms


Geriausias pasirinkimas darbui, žinoma, bus kostiumas, ypač jei užimate aukštas pareigas arba planuojate svarbų verslo susitikimą. Kostiumas turi būti pagamintas iš lengvos medžiagos, pavyzdžiui, medvilnės ar lino, su sintetinės medžiagos mišiniu. Geriausia pasirinkti modelius ryškiomis spalvomis, pavyzdžiui, pilka arba mėlyna.


Turite dėvėti marškinius. Jei biure yra griežtas aprangos kodas, jie turėtų būti ilgomis rankovėmis. Atminkite, kad marškiniai trumpomis rankovėmis, tinka tik mažiau formalioms progoms. Tačiau ilgas rankovės visuomet galima užlenkti, o tai atrodo daug geriau ir atitinka aprangos kodą. Prie tokio aprangos rinkitės elegantiškus, klasikinius batus ir odinį diržą.


2. Pusiau formali apranga arba kaip apsirengti biure


Jei  neturite tokių griežtų taisyklių, galite sau leisti šiek tiek atsipalaiduoti. Vietoj to, kad rinktumėtės  kostiumą, rinkitės švarką ir tinkamos spalvos madingas chinos kelnes. Šio tipo kelnės taip pat gali būti dėvimos be švarko, tik su marškiniais ilgomis rankovėmis. 


Galite rinktis marškinius drąsesnėmis spalvomis. Tik nepamirškite išlaikyti panašios spalvos visumą, kad visa tai atrodytų nuoseklu ir stilinga. Jei nenešiojate kaklaraiščio, galite atsegti dvi viršutines marškinių sagas. Toks stilius nereikalauja elegantiškų batų. Lengvi mokasinai čia kuo puikiausiai tiks.

 

Biuro apranga vyrams


3. Laisvas vasarinis stilius biure


Mažiau oficialūs aprangos pasiūlymai, tinkami biurams, turintiems laisvą požiūrį į parangos pasirinkimą. Jei neužimate vadovo pareigų ir nesusitinkate su svarbiais klientais, galite tai sau leisti. Rinkitės lygius vienos spalvos marškinėlius arba klasikinius polo marškinėlius. Taip atrodysite rimtas, tačiau tuo pat metu, jums tai suteiks daugiau laisvės nei elegantiški marškinėliai. Gerai pasirinkti marškinėliai, pagaminti iš natūralaus tipo audinio.


Rinkitės ilgas chino kelnes . Trumpos kelnės yra šiek tiek pavojingesnės, tačiau priimtinos daugelyje biurų. Jeigu renkatės šortus, nepamirškite, kad  jie turėtų baigtis virš kelių. Geriausia pasirinkti chinos tipo vyriškus šortus. Kitas variantas yra džinsiniai šortai, tačiau jie taip pat neturėtų būti be jokių trynimų, skylių ar aplikacijų. 

 

Rašykite komentarą