DIDELIS PILVAS, MASYVIOS ŠLAUNYS, TRUMPOS KOJOS.. KAIP PASLĖPTI?

Autorius Darius 2018-09-14 0 Komentarai

Ne kiekvienas iš mūsų atrodo kaip Bradas Pitas. Bet tai nėra priežastis nesirūpinti savimi! Turite didelį apvalų pilvą, dideles šlaunis ar trumpas kojas? Mes patarsime, kaip pritaikyti savo drabužius, kad atrodyti elegantiškas ir ... daug liesenis nei manote!

KAIP PASLĖPTI DIDELĮ PILVĄ?

Gerai pasirinkti drabužiai gali daryti stebuklus! Ar jauti gėda dėl savo didžiojo pilvo? Pamiršk apie jį! Tačiau prieš aktyvindami pamiršimo procesą eikite į parduotuvę ir išsirinkite marškinius vertikaliomis juostomis, kurios suplonins jūsų siluetą. Taip pat pasirinkite švarką su įpjovomis esančiomis užpakalinėje švarko pusėje, ir užsegimu viena saga. Jis atrodo puikiai, apimdamas jūsų tvirtą, didelį pilvą. Vėsesnėmis dienomis galite pasirnkti klasikinę liemenę, kuri siektų jūsų sėdmenis. Venkite per didelių švarkų, jie optiškai padidina jus.

TRUMPOS KOJOS - KAIP OPTIŠKAI BŪTI AUKŠTESNIU?

Ar turite trumpas kojas ir nežinote kaip apsirengti, kad atrodyti gerai? Visų pirma, venkite atraitotų kelnių klešnių ir kelnių ilgio 7/8 - tai jie optiškai sutrumpina kojas. Vasarą pasirinkite trumpus šortus, geriausia iki šlaunų vidurio.

Vėstant orams jūs galite optiškai prailginti savo figūrą pasirinkdami tamsias kelnes, derinant jas su tos pačios spalvos kojinėmis ir batais. Jei prie tamsių kelnių priderinsite šviesius drabužius viršutineje kūno dalyje, nukreipsite dėmesį nuo trumpų kojų. Jūs taip pat galite pridėti sau ūgio pasirinkdami elegantiškus batus su maža, lengva pakulne ar sportinius batelius tvirtesniu ir storesniu padu.

DIDŽIOSIOS ŠLAUNYS - KAIP JAS PASLĖPTI?

Ar susidaro įspūdis, kad nė vienos kelnės nėra tinkamos tavo didelėms šlaunims? Nieko nėra nepataisomo! Iki šiol rinkotės netinkamus drabužius! Galite susidoroti su masyvių šlaunų kompleksais, pasirinkdami laisvas, tiesaus kirpimo kelnes arba šiek tiek platesnėmis klešnėmis. Šio tipo kelnės paslėps didesnes šlaunis ir padarys jūsų kojas proporcingas. Derinkite kartu su šviesiomis kojinėmis ir batais, taip jūs dar papildomai prailginsite kojas ir jūsų siluetas atrodys dar patrauklesnis.

 

Rašykite komentarą