DŽEMPERIAI SU UŽRAŠAIS - KĄ PASIRINKTI?

Autorius Darius 2019-02-04 0 Komentarai

Paprastas būdas paįvairinti kasdienį stilių yra ryškūs akcentai, dėl kurių jūs galite lengvai išsiskirti iš minios. Džemperiai su užrašais yra tas akcentas, kurį vis dažniau galima pastebėti gatvėje .Ir šiandien mes pažvelgsime būtent tai.

 

VYRIŠKI DŽEMPERIAI SU UŽRAŠAIS - KĄ PASIRINKTI?

 

Čia yra visiškai laisvė! Nepamirškite, kad užrašai ne tik sukurs savitą charakterį jūsų stiliui, bet jų pagalba taip pat galėsite išreikšti save. Dėl šios priežasties atkreipkite dėmesį į užrašus ir jų siunčiamą žinutę.

Dievinate Los Andželą? Jokių problemų! Ieškokite marškinėlių ar džemperių su įdomiais spaudiniais šiuo užrašu. Tuo labiau jei tai atspindi jūsų mėgstamiausią filmą, kompiuterinį žaidimą ar muziką.

 

KĄ DERINTI PRIE DŽEMPERIO SU ĮDOMIAIS SPAUDINIAIS?

 

Prie džemperio su užrašais galite pasirinkti tiek džinsus, tiek klasikines kelnes ar jogger'ius. Paprastai rekomenduojame rinktis klasikinį derinį - juodą arba baltą. Tokiu būdu kiekvienai progai sukursite naują, savitą stilių.

Jei stokojate stiliaus pojūčio džemperių dėvėjimo tema, peržiūrėkite mūsų įrašą apie tai, "DŽEMPERIS SU SAGOMIS – KAIP JĮ DĖVĖTI?". Jūs taip pat sužinosite kaip kurti derinius ir kaip pasirinkti likusį jūsų drabužių spintos turinį.

Šia proga turėtumėte pamatyti, kokius džemeprius turime pirktukas.lt!

 

Rašykite komentarą