Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti jūsų naršymo patirtį, bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent jums. 

DŽINSINĖ STRIUKĖ - PUIKUS PASIRINKIMAS PAVASARIUI!

DŽINSINĖ STRIUKĖ - PUIKUS PASIRINKIMAS PAVASARIUI!

Džinsinė striukė puikus pasirinkimas visiems džinsinio ir atsitiktinio stiliaus gerbėjams. Vyriškos džinsinės striukės visada buvo madingos, nemanome, kad tai kada nors pasikeis.

KLASIKINĖ DŽINSINĖ STRIUKĖ

Mes taip ilgai laukėme pavasario, kad galų gale saulėtos dienos mus papildė taip trūkstamo vitamino D, kad ir vėl pradėtume šypsosi. Aukštesnė temperatūra leidžia atsisakyti "svogūninio" drabužių sluoksniavimo ir mes galime supaprastinti savo stiliaus derinius. Šiandienos derinys buvo parengtas iš mūsų TOP prek asortimento. Apie tave nežinome, bet mums labai patinka derinti džinsinę striukę su džinsais, nes nors derinys yra paprastas, jis atrodo puikiai! Visų pirma tamsiai mėlyna džinsinė striukė. Jos istorija prasideda daugiau nei prieš 150 metų. Klasikinis striukės modelis, kuris yra džinsinio audinio, turi būti kiekvieno žmogaus spintoje. Apsirenkite po striuke baltus marškinius, kurie būtų labai patogūs dėl sudėties ir jų kirpimo. Batų pasirinkimas – jūsų fantazijos vaisius, drąsiai galite derinti mėgiamus sportinius batelius. Svarbiausia patogumo ir universalumo jausmas, šis derinys puikiai tinka kiekvienai progai ir beveik bet kokiam stilizavimui.

 

Vaiva Bagdanavičienė Patalpinta Vaiva Bagdanavičienė

Mada lyg pavasaris, ateina, praeina, sugrįžta arba ne, tačiau visuomet kvepia taip pat.. ne gėlėmis, o naujomis pažintimis!  Ir visai nesvarbu ar ta pažintis su nauju žmogumi, ar nauja aprangos dalimi, tai visuomet ypatingai žavi. O „tas, kas sakė, jog laimės už pinigus nenusipirksi, tikriausiai nežinojo, kur apsipirkti", - Bo Derek.

Rekomenduojami produktai šiai temai

Vyriška tamsiai pilka džinsinė striukė "Gergio"

Vyriška tamsiai pilka džinsinė striukė "Gergio"

SUDĖTIS:97% Medvilnė, 3% Elastanas Galima paklaida +/- 3 cmMODELIS (182 CM 85 KG) DĖVI DYDĮ XL...

36.99 € 38.99 €

Vyriška mėlyna džinsinė striukė "Posit"

Vyriška mėlyna džinsinė striukė "Posit"

SUDĖTIS:97% Medvilnė, 3% ElastanasGalima paklaida +/- 3 cmMODELIS (182 CM, 85 KG) DĖVI DYDĮ XL.*DĖME..

36.99 € 38.99 €

Vyriška mėlyna džinsinė striukė "Spring"

Vyriška mėlyna džinsinė striukė "Spring"

SUDĖTIS:98.5% Medvilnė 1.5% ElastanasGalima paklaida +/- 3 cmMODELIS (182 CM, 85 KG) DĖVI DYDĮ XL.*D..

35.99 € 43.90 €

Vyriška tamsiai mėlyna džinsinė striukė "Hold"

Vyriška tamsiai mėlyna džinsinė striukė "Hold"

SUDĖTIS:98% Medvilnė, 2% ElastanasGalima paklaida +/- 3 cmMODELIS (182 CM 85 KG) DĖVI DYDĮ XL.*DĖMES..

35.99 € 43.99 €

Panašūs strapsniai

ŠVIESŪS DŽINSAI
Atšalus orams, normalu, kad prisitaikome prie miegančios gamtos ir renkamės tamsesnes spalva, tačiau saulei kaitinant vis labiau, derėtų ir spalvas rinktis šviesesnes.   Vienas iš pavasario ar vasaros ženklų yra šviesūs džinsai. Visos taisyklės apie džinsus gal..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
DŽINSINIAI ŠORTAI/BRIDŽAI VASARAI: KAIP JUOS DĖVĖTI?
Visi šortai turi būti patogūs, ypatingai, vasaros metu, kuomet norisi jaustis vėsiau. Džinsinė medžiaga yra ne tokia patogi kaip medvilnė, bet ji gražiau prisitaiko prie Jūsų formų ir leidžia jausti labiau savimi pasitikinčiu nei kitos medžiagos.   Kaip ir visi kiti taip ir džinsin..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
LOPYTI, PLĖŠYTI, BALINTI DŽINSAI - HITAS AR KIČAS?
Prieš keletą metų skylės džinsuose buvo skurdo simbolis - šiandien plėšyti džinsai tampa vis populiaresni. Ar jūs dėvite nudriskusias kelnes? Kokie geriausi mūsų pasiūlymai? LOPYTI DŽINSAI - AR JIE VIS DAR MADINGI? Šį sezoną, džinsai tikrai grįžt..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
VYRIŠKA DŽINSINĖ STRIUKĖ - KAIP DERINTI?
Jau atvyko vasariška šiluma, tačiau vėsesni vakarai vis tiek gali nustebinti. Tokiais atvejais gelbsti itin patikima vyriška džinsinė striukė, jau klasika tapusi pavasario-vasaros sezono laikotarpiu. Pažiūrėkite, ką dėvėti prie vyriškos džinsinės striukės. DŽINSINĖ STR..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
KAIP PADARYTI GERĄ PIRMĄJĮ ĮSPŪDĮ?
Trumpas, bet informatyvus vadovas, kaip padaryti gerą pirmąjį įspūdį. Nieko ypatingo, tačiau nuo to gali priklausyti pavyzdžiui, tavo ateitis. POŽIŪRIS Jei kas netiki, kad pirmasis įspūdis gali turėti įtakos - tai yra didelė klaida. Žmogaus požiūris daugiau apie jį atskleidžia, nei jis norėtų...
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
PAPLŪDIMIO ŠORTAI
Atrodo, kad paplūdimyje jums nereikia nieko daugiau tik maudymosi ir saulės. Tiesa ta, kad ir stilingi šortai bus naudingi norint laisvai jaustis vandenyje. Be to, daugelis vyrų pasirenka būtent paplūdimio šortus, vietoj įprastų maudymosi glaudžių. KAIP PASIRINKTI MAUDYMOSI Š..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
KAIP APSIRENGTI Į KLUBĄ IR PADARYTI ĮSPŪDĮ MOTERIMS?
Tinkamai pasirinktas aprangos derinys vakarėliui yra pagrindinis dalykas, kai norite sukurti gerą pirmąjį įspūdį. Moterys ypatingai didelį dėmesį skiria drabužiams. Štai kodėl tinkamai pasirinktas stilius gali padidinti jūsų galimybes. Mes rekomenduojame pasirinkti ką nors, kas galėtų padaryt..

straipsnyje "DŽINSINĖ STRIUKĖ - PUIKUS PASIRINKIMAS PAVASARIUI!"