DŽINSINIAI ŠORTAI/BRIDŽAI VASARAI: KAIP JUOS DĖVĖTI?

Autorius Darius 2019-02-07 0 Komentarai

Visi šortai turi būti patogūs, ypatingai, vasaros metu, kuomet norisi jaustis vėsiau. Džinsinė medžiaga yra ne tokia patogi kaip medvilnė, bet ji gražiau prisitaiko prie Jūsų formų ir leidžia jausti labiau savimi pasitikinčiu nei kitos medžiagos.

 

Kaip ir visi kiti taip ir džinsiniai šortai neturi būti per maži ir puikiai atitikti Jūsų proporcijas. Jei esate aukštas rinkitės kiek ilgesnius šortus. Žemesniems vyrams patartina rinktis trumpesnius - tokie šortai sukurs ilgesnių kojų iliuziją. Taip pat tam tikros taisyklės galioja ir jei Jūs esate stambesnio kūno sudėjimo. Nesirinkite labai laisvų šortų, tokie šortai dar labiau išplatins Jūsų formas.

 

Džinsiniai šortai gali būti įvairių spalvų, tačiau dauguma vyrų yra linkę rinktis įprastines - mėlyną, juodą ar pilką džinsų spalvas. Atsiminkite, kad Jūsų šortų spalva turi balansuoti su pasirinktais marškinėliais. Neutralios spalvos yra mėgstamiausios, nes jos universalios ir tinka beveik su visomis kitomis.  Žinoma, dabar vasara, todėl nebijokite pridėti įvairesnių spalvų.
 
 

MĖLYNI DŽINSINIAI ŠORTAI/BRIDŽAI

 

Kartais geriausia laikytis originalo. Mėlyni džinsai, ypač šviesūs atspalviai, puikiai derės su beveik viskuo – balti marškinėliai visada atrodys fantastiškai, o ryškesnės spalvos įneš žaismingumo Jūsų įvaizdžiui.

 

džinsiniai bridžaidzinsiniai sortai

 

STILIUS

 

Džinsiniai šortai yra gatvės stiliaus mylėtojų mėgstamiausias pasirinkimas. Trumpai tariant, tai reiškia, kad nėra daug formalių taisyklių, kurių Jums reikėtų laikytis. Juos visiškai lengvai galite pritaikyt prie savo asmeninio stiliaus.

Šortų apačia gali būti suvyniota kelis centimetrus į viršų, taip kiekvienus savo turimus šortus galite paversti į  dabar vyraujančias šortų nešiojimo tendencijas. Kalbant apie dabartines tendencijas noriu paminėti, kad džinsinė medžiaga itin madinga šį sezoną (tai ne naujiena tiems, kurie skaito mūsų blogus) J

 

vyriski bridzaidžinsiniai bridžaidzinsiniai sortai

 

DŽINSINIAI ŠORTAI + MARŠKINĖLIAI

 

Renkantis marškinėlius, kuriuos derinsite prie džinsinių šortų, venkite tamsių spalvų. Jei esate konservatyvus ir bijote ryškesnių spalvų rinkitės baltus, pilkus ar rusvos spalvos marškinėlius.

Drąsesniems siūlome pasirinkti ryškių spalvų ar raštų marškinėlius.

 

pilki marskineliairusvi marskineliaibalti marskineliai

 

Daugiau marškinėlių rasite čia.
 

 

DŽINSINIAI ŠORTAI + MARŠKINIAI

 

Jei esate vyras, kuris mieliau renkasi marškinius, vietoj paprastų marškinėlių, geriausia derinti su kažkuo paprastu. Šiuo atveju siūlome vengti havajietiškų ar per daug ryškių marškinių.

 

marskiniai trumpomis rankovemisbalti marskiniaidzinsiniai marskiniai

 

Daugiau marškinių rasite čia.
 

VIRŠUTINIAI DRABUŽIAI

 

Prie šortų geriausiai tiks džemperis, susagstomas megztukas ar vasarinė striukė. Venkite džinsinių striukių (nebent tikrai žinote, ką darote) blogai suderinta ji sugriaus visą Jūsų kruopščiai kurtą įvaizdį.

Rašykite komentarą