FESTIVALIO STILIUS - NAUJAUSIOS TENDENCIJOS

Autorius Darius 2018-09-14 0 Komentarai

Muzikos festivalių sezonas prasidės visai netrukus. Gerai žinomi menininkai, atostogų atmosfera ir puikūs žmonės iš viso pasaulio. Žinoma, madingas stilius yra svarbus kiekvieno festivalio elementas. Mes patikriname naujausias šventinės mados tendencijas, todėl ilgai negalvokite apie tai, kokius drabužius pasirinkti, kad galėtumėte jaustis komfortiškai, tiesiog mėgaukitės lauko renginiais.

DRABUŽIAI FESTIVALIUI - JŪS TURITE TAI ŽINOTI!

Muzikinės šventės ir koncertai yra puiki proga atnaujinti savo stilių ir išlaisvinti vaizduotę. Spalvingi marškinėliai su išskirtiniais, pašėlusiais motyvais? Odinės kelnės? Gėlių raštai? Tris kartus taip! Žiūrėkite kokie madingiausius drabužius festivaliui.

1. STATYK ANT BALTOS!

Šiais metais madingiausią muzikos festivalių stilių sudaro baltos spalvos drabužiai ir tamsūs aksesuarai.Tiek moterims, tiek vyrams baltos spalvos palaidinės ir balti šortai, džinsai ar sijonai moterims bus tobulas stiliaus pasirinkimas. Ruda ar juoda kuprinė (ar piniginė), daugybė apyrankių ir tu puikiai pasiruošęs festivalio stiliumi!

2. PLĖŠYTOS KELNĖS - FESTIVALIO MADA

Muzikos šventės yra tiesiog sukurtos dėvėti plėšytus džinsus, šortus ar kelnes. Jie tapo nuolatine vyriškos ir moteriškos mados stiliaus dalimi. Puikiai tinka pašėlusios atmosferos koncertuose, jie yra labai madingi ir tinka beveik prie visko. Nepamirškite pasiimti jų su savimi!

3. BOHO STILIUS ARBA LENGVA KLASIKA

Marškinėliai ar šortai su gėlių motyvais šį sezoną grįžo į vyriškos mados viršūnę. Manome, kad jie geriausiai atspindi festivalio klimatą. Preišingos lyties taip pat labai mėgiamos nėriniais dekoruotos palaidinės arba suknelės. Drabužiai puošti gėlių motyvais stiliaus išpildymui reikalauja aksesuarų, tokių kaip odinės apyrankės! Tokia išvaizda taip pat puikia tinka paplūdimio vakarėliui!

Rašykite komentarą