KOKIO TIPO FIGŪROS JŪS ESATE?

Autorius Darius 2019-02-21 0 Komentarai

Geras stilistas nužvelgęs  įvertins Jus vienu žodžiu greičiau nei spėsite susivokti, kas įvyko. Kriaušė arba obuolys. Ne, mes nekalbame apie sodo gėrybes, tai vyrų figūros tipai.

 

Kiek skirtingų vyrų, tiek ir skirtingų jų figūrų. Specialistai mados srityje pasistengė vyrams šiek tiek padėti ir padalinti juos į....vaisių rūšis. Obuoliai ir kriaušės- štai apie, kuriuos tipus šiandien kalbėsime.

 

KRIAUŠĖ ARBA A RAIDĖS FORMOS SILUETAS

Moterys kriaušės yra su plačiais klubais, tačiau vyrų atvejis yra kiek kitoks. Tokio tipo vyrai yra plačių klubų, sėdmenų ir pilvo. Kūno apačia yra kur kas didesnė nei jo viršus.

 

KĄ DĖVĖTI?

Kriaušės formos vyrai turi stengtis nuslėpti tai, kas nėra geriausia ir pabrėžti tai, kas geriausia tai yra krūtinė ir pečiai. Tam geriausiai tinka marškinėliai su "V" formos iškirpte, bei marškiniai, švarkai ir striukės su plačia sklende, kuri optiškai subalansuoja rankų ir pilvo plotį.

 

KĄ PAMIRŠTI?

Nustokite dėvėti aptemptus marškinius, kad pabrėžtumėte savo „alaus raumenis“. Per plačios kelnės vizualiai sutrumpins kojas. Taip pat nesirinkite drabužių su horizontaliomis ir vertikaliomis juostelėmis. Taip išplėsite siluetą ir atkreipsite dėmesį į pilvo sritį.

 

OBUOLIO FORMOS VYRAI

Vaikinai – obuoliai yra meiliai moterų vadinami „meškučiais“. Visi šie meškučiai pasižymi kresna figūra, trumpomis kojomis ir apvaliu pilvu.

 

KOKIA ŽIEVELĖ TIKS OBUOLIUI

Obuolio formos vyrai turėtų pasirinkti tamsias ir gana vangias spalvas ir vienodo modelio rūbus. Palaidinės ir megztiniai su "V" formos apykaklėmis, ilgi švarkai ir tamsios kelnės, kurios optiškai liesins kojas ir prailgins visą kūną - štai tokius rūbus turėtų rinktis šie vyrai.

 

KO VENGTI?

Pamirškite raštuotus drabužius, ypač tuos, kurie savo drąsiu modeliu suteikia Jums papildomų kilogramų. Taip pat nesistenkite sutalpinti savęs į mažesnius, ne Jūsų dydžio drabužius. Ant etiketės dydis bus mažesnis, bet vizualinis vaizdas jokių būdu netaps geresnis.  Be to venkite marškinius ir palaidines susikišti į kelnes.

 

Rašykite komentarą