GĖDOS SĄRAŠAS, AR KO NEMĖGSTA MOTERYS?

Autorius Darius 2018-09-14 0 Komentarai

Šiuolaikiniame gyvenime mes susiduriame su vyrų mados klaidomis, kuris sėkmingai stabdo nuostabų seksą. Ką moterys mėgsta vyruose ir ko jos negali pakesti?

KOJINĖS SANDALUOSE, TAI MOTERIMS TIKRAI NEPATINKA

Manau, kad viskas buvo aprašyta apie kojines, kurios buvo dėvimos šlepetėse, sandaluose ar mokasinuose. Tačiau dar yra “džentelmenų”, kurie dėvi tokius rinkinius. Negalima daryti tos pačios klaidos! Šis derinys jau seniai tampa naštos ir visiško skonio trūkumo sinonimu.

VYRŲ TRUMPIKĖS - TAI NE SEKSUALU

Nearūpestingumas ir stiliaus pojūčio nebuvimas yra liūdna tiesa apie vyrus. Tvirti maudymosi apatiniai, kurie atskleidžia daugiau, nei turėtų būti yra visiškas nesusipratimas. Ypač tada, kai negalite pasigirti sportininko figūra. Jei nenorite sulaukti nepatogių moterų komentarų, geriau investuokite į madingus paplūdimio šortus.

ASMENINĖS HIGIENOS TRŪKUMAS

Ką mėgsta moterys? Žinoma, vyrus, kuriems netrūksta higienos ir tvarkingos išvaizdos. Suglamžyti marškinėliai, nešvarūs batai, pertrumpos kelnės ir skylėtos kojinės - tai rinkinys, kuris tikrai atims iš jūsų gražų seksą. Moterys, kurios pamiršta naudotis dezodorantu, valytis dantis ir nagų žirkles, taip pat yra juodajame moterų sąraše.

Rašykite komentarą