Nedaug laiko užtruko, kol gėlėti raštai iš moterų garderobo perėjo į  vyrų pavasario/vasaros tendencijas. Ir štai esame mes, noriai siekiantys padėti Jums gėlėtus raštus priderinti prie savo kasdieninio įvaizdžio, o tai kur kas paprasčiau nei Jums gali pasirodyti. 

 

DYDIS SVARBU

 

Per daug lengva terminą „gėlėtas“ sulyginti su havajietiškais marškiniais ir Majamiu dvelkiančiu oru. Ir tikrai tai atrodė šauniai „True romance“, bet tai buvo 1993-taisiais, liūdna, bet Christian Slater atrodė su jais kur kas geriau, nei dauguma kitų.

 

Gėlių dydis ir išsiskleidimas ant jūsų marškinių svarbus aspektas renkantis aprangą. Pasirinkdami nedidelių gėlių raštus neprašausite pro šalį. Havajų banglentininko įvaizdis jau miręs ir mes siekiam Jus atitolinti nuo tokio požiūrio. Kaip sakoma mažiau visada yra daugiau.

 

 

SUDERINIMO SVARBA

 

Svarbiausias raktas renkantis ryškių gėlių motyvus ant savo marškinių – rinkitės kitų drabužių neutralius tonus, kurie derėtų prie marškinių spalvos ir „nesikandžiotų“ tarpusavyje. 

 

 

AKSESUARAI

 

Jei apsirengti gėlėtais rūbais Jums atrodo per daug drąsu, galite rinktis detales su gėlių motyvais derinti prie aprangos. Kišeninė nosinaitė, kojinės ar kaklaraištis - puikus būdas paįvairinti savo įvaizdį spalvomis. Daugiau vyriškų mėlynos ir žalios atspalvių Jūsų aprangos detalėse įneš ryškumo nublukusiam įvaizdžiui.

 

Taip pat siūlome paieškoti kitų derinių mūsų naujienose:

 

vasariskas stilius