GELTONA VYRIŠKOJE SPINTOJE?

Autorius Darius 2019-01-31 0 Komentarai

Blog'o serijoje apie spalvas, geltona spalva buvo atmetinėjama daug, daug kartų. Ir tikriausiai tas pats pasakytina apie šios spalvos (ir jos trūkumo) populiarumą vyrų mados atžvilgiu. Laikui bėgant, kartais pastebime geltonos spalvos rūbų, kai kurių prekės ženklų kolekcijose, bet tai niekada nėra pagrindinė spalva. Visada kažkur gale, net antrame ar trečiame plane ar net dar toliau.
 

Geltona yra susijusi su džiaugsmu, optimizmu, kūrybiškumu ir aktyvumu, ši spalva dažnai naudojama vizualiai identifikuoti prekių ženklams, kurie savo veikloje atskleidžia šios spalvos savybes (pvz., McDonald, IKEA, Lipton, Ferrari, Chupa Chups). Žmonės dalyvaujantys vadinamojoje spalvų terapijoje netgi teigia, kad geltona spalva veikia kaip natūralus antidepresantas mūsų aplinkoje, skatina jausmus, įkvėpia, todėl belieka pripažinti, kad tai yra stiprūs argumentai siekiant geltoną įgyvendinti jūsų drabužių stilizacijose :)

 

KAIP DERINTI GELTONUS DRABUŽIUS?

 

Intensyvi geltona spalva asocijuojama kaip pavasario ir vasaros šauklė, todėl ir dėvima dažniausiai šiuo sezonu. Tamsesnių atspalvių geltona tokia kaip aukso, oranžinės ir medaus, taip pat puikiai atrodo rudenį ir žiemą, todėl geltona spalva gali būti dėvima ištisus metus.

Iš pirmo žvilgsnio, geltona yra labai neuniversali spalva vyriškoje madoje, bet tai nėra taip blogai, nes praktikoje paaiškėja, kad geltona puikai tinka stiliaus deriniams su dauguma pagrindinių spalvų, tai yra tamsiai pilka, pilka, ruda, taip pat puikiai dera su ne tokiomis populiariomis spalvomis kaip pavyzdžiui, violetine ir tamsiai žalia. Geriausia, jei kuriant derinį bus vienos spalvos akcentas, kurį derinsite su švelnesnėmis spalvomis.

 

Atrodo, kad geltona spalva yra pernelyg ryški elegantiškiems stiliaus deriniams, bet mažos detalės, pavyzdžiui, kaklaraištis, peteliškė, arba fantazija jūsų švarko kišenėje puikiai veikia. Rudeninė striukė ar paltas, megztinis ar šios spalvos švarkas, kuriuos galite užsimesti taip pat atrodo labai gerai.

 

Mūsų stiliaus pasiūlymas yra klasikinis, kai kalbama apie pagrindinių elementų drabužius, tai kostiumas, marškiniai ir batai (tamsiai mėlyna, mėlyna, bronzinė), geltonos spalvos akcentas yra trijų spalvų kaklaraištis labiausiai išsiskiriančia geltona spalva. Toks komplektas gali būti sėkmingai dėvimas ne tik kiekvieną darbo dieną, bet ir verslo susitikimams.

Antrasis derinys yra neoficiali rudens-žiemos versija. Taigi turime kostiumą pagamintą iš vilnonio flanelo, ir taip pat neformalius priedus: marškinius, medvilninį megztinį ir zomšinius batus. Derinys žmonėms, kurie dėvi kostiumą ne todėl, kad turi, bet todėl, kad jiems patinka.

Kasdienio stiliaus deriniui rekomenduojame geltonus sportinius batelius ir medvilninį džemperį. Šį derinį lydi vyriškos mados klasikos kūrinys, t.y. mėlyna džinsinio audinio striukė ir pilkos chinos modelio kelnės. Derinys rungtynėms, vakarienei bare ar tiesiog pasivaikščiojimui.

Rašykite komentarą