Trys idealios moters charakteristikos? - protinga, sportiška ir seksuali. Jei jau praradote viltį susitikti su savo svajonių moterimi, skaitykite mūsų straipsnį. Neįprastos "Instagram" moterys įrodo, kad angelai taip pat gyvena žemėje. Pastaba - garantuojama didelė seksualumo dozė!

 

INSTAGRAM MERGAITĖS

 

Kai už lango šalta,  žurnalo viršeliai slapsto savo žaviuosius modelius po šiltais rūbais. Prisiminus vasarą ir moteris demonstruojančias maudymosi kostiumėlius, lieka sekti populiariausias ir seksualiausias merginas "Instagram'e".

Parengtame sąraše rasite gražių moterų iš Rusijos, Izraelio ir Pietų Afrikos.

Formalumai lieka užnugary, todėl laikas malonumui.

 

REFAELI BAR

Sąrašą pradedame su Izraelio modeliu. Jos nuotraukos pasirodė "Cosmopolitan", "GQ" ir "Elle" viršeliuose."Refaeli" reklamavo tokius prekių ženklus kaip "Louis Vuitton" ir "Victoria's Secret". Modelis labai aktyviai dalyvauja "Instagram". Mylėtojų akims šios blondinės profilyje galime rasti beveik 2,5 tūkst. post'ų.

 

 

GALINKA MIGRAEVA

 

Slavų kraujas šiandieniniame reitinge užima antrąją vietą. 28-metų rusaitė mergina įspūdingo moteriško grožio. Pasveikink "Instagram" labiausiai mėgstamą merginą, ji pasirodė iš niekur ir greitai įgijo daug populiarumo.

 

 

CANDICE SWANEPOEL

 

Pietų Afrikos modelis yra labai populiarus. Daugiau nei 11 milijonų sekėjų seka jos pasiekimus per "Instagram" svetainę. Victoria's Secret angelas skelbia užkulisines nuotraukas iš fotosesijų ir dalinasi privačiomis nuotraukomis. Seksuali blondinė - tai kiekvieno vaikino svajonė.

ASHLEY SKY

 

"Sky" savo nuotraukas nuolat skelbia "Instagram"svetainėje. Merginos nuotraukos yra natūralios, ir sunku patikėti, kad tokia nuostabi moteris tikrai egzistuoja. Ashley mėgsta keliauti ir mielai dalinasi savo kelionių nuotraukomis. Nors ji nėra tokia populiari, kaip jos konkurentės, esame įsitikinę, kad netrukus visi susipažins su ja.

 

 

EMILY DIDONATO

 

Modelis yra žinomas dėl reklaminių kampanijų Maybelline New York ir Giorigio Armani. Ji taip pat buvo ant "Vogue" viršelio. Graži brunetė mėgsta dalintis savo nuotraukomis. Natūralus, subtilus ir paslaptingas DiDonato yra daugelio vyrų svajonė.

 

 

Reitingas, kaip įprasta, yra subjektyvus, tačiau tikimės, kad straipsnyje radote būtent tai ko tikėjotės!