ILGAS VYRIŠKAS MEGZTINIS - KAIP DĖVĖTI?

Autorius Darius 2019-02-05 0 Komentarai

Ilgas vyriškas megztinis yra labai praktiškas aprangos elementas. Tai puikus variantas, kuris apsaugo jus nuo šalčio ir puikiai pritaikomas tiek elegantiškuose deriniuose, tiek ir kasdieniuose. Sėkmingą stiliaus derinį su ilgu megztiniu sukurti gana sunku. Įkvėpimo galite pasisemti iš mūsų sąrašo ir pamatysite, kaip lengva jį derinti su kitais drabužiais.

 

UNIVERSALUS KARDIGANAS

 

Ilgas vyriškas megztinis tiks tiek rudenį, tiek ir žiemą, taip pat pavasarį, kai jis sėkmingai pakeis plonesnę striukę. Kai kurie modeliai su gobtuvu, todėl jie idealūs kaip viršutiniai drabužiai. Tai papildomai apsaugo tavo nugarą nuo šalčio.

 

 

KAIP DĖVĖTI ILGĄ VYRIŠKĄ MEGZTINĮ?

 

Stilizacija su ilgu megztiniu ar džemperiu gali būti ir elegantiška, ir kasdienė.Viskas priklauso nuo to, su kuo jį derinsite. Jei derinsite su marškinėliais ir klasikinėmis kelnėmis, gausite elegantišką išvaizdą. Kardiganą derindami su džinsais ir marškinėliais jūs gausite stilingą derinį, puikiai tinkantį laisvalaikio leidimui su draugais.

 

Siūlome stilizuoti su įvairių spalvų palaidinėmis ir klasikinėmis kelnėmis. Tai stilingas ir kasdienis derinys, kuris puikiai tinka tiek dienai darbe, tiek laisvalaikiui mieste.

 

Žiemai pasitelkite į pagalbą storesnius megztinius, ypač jei temperatūra nukrenta smarkiai žemiau nulio!

 

 

 

Rašykite komentarą