IŠSVAJOTAS BAIGIMAS. "SWITCH OFF YOUR BRAIN"

Autorius Darius 2019-02-07 0 Komentarai

Po egzaminų? Nesvarbu, kaip jie praėjo (manau, kad viskas klostėsi puikiai), Jūs privalote gauti savo užtarnautą poilsį. Metas visą savo laiką skirti laisvalaikiui, atostogoms ir draugams. 

 

Didelės emocijos ir stresas turi būti pakeistos į poilsį ir atsigavimą. Nesvarbu, ar paskutines gegužės dienas praleidote egzaminuose, ar sukote galvą dėl matematikos testo, kuris buvo didžiausias galvos skausmas ne vieną savaitę. Bet kokiu atveju Jūs nusipelnėte užtarnauto poilsio.

 

LINKSMI MARŠKINĖLIAI

 

Nesvarbu, kokio amžiaus esate, į savo aprangą įnešti spalvų visada naudinga. Ypatingai tada, kai už lango gamta irgi puošiasi ryškiomis spalvomis.

Mes siūlome baltus marškinėlius su linksmu užrašu „Switch off your brain“ (vert. Išjunkite savo smegenis). Juos priderinti prie išblukusių jogger kelnių (sekantys mūsų blogą žino, kad ši medžiaga madinga šiuo metu). Ir, žinoma, nepamirškite apavo. Ryškūs, originalūs sportbačiai – tai, ko jums reikia norint pabėgti nuo niūrios rutinos. Duodu žodį, taip apsirengę jausitės ne tik patogiai ir stilingai, bet ir pamiršite visus rūpesčius.

 

marskineliaiisbluke dzinsairaudoni bateliai

Rašykite komentarą