JOGGER'IAI SU PETNEŠOMIS - NAUJAS GATVĖS STILIUS?

Autorius Darius 2019-02-05 0 Komentarai

Bet koks mados mylėtojas negali paaiškinti kaip naujos tendencijos sugeba nustebinti. Ir taip jau atsitiko su klasikiniu jogger modeliu, kurie yra pamėgti visų išskirtinio stiliaus mylėtojų. Staigmena yra ta, kad nuspręsta klasikinį šių kelnių modelį atnaujinti ir ... prisegti petnešas. Kaip dėvėti šį neįprastą modelį?

 

JOGGER KELNĖS SU PETNEŠOMIS – NAUJAS GATVĖS STILIUS?

 

Jogger'iai su petnešomis yra tikrai madinga naujovė skirta kasdieniam dėvėjimui. Nors tai yra šiek tiek neįprastas variantas, bet ne mažiau patogus nei dėvint mėgstamą sportinį kostiumą, o pasirenkant teisingą stiliaus derinį, išsiskirsite savitu stiliumi.

Šis modelis yra itin originalus pasirinkimas. Gatvės stiliaus mėgėjų tarpe šis jogger modelis su petnešomis neturi lygių! Laisvi drabužiai ir originalūs bateliai - puikus derinys. Taigi, jei jūs norite išbandyti jogger'ius su petnešomis,
šis siūlomas derinys tikrai pravers.

 

KAIP DĖVĖTI JOGGER'IUS SU PETNEŠOMIS?

 

Atvirkščiai, nei dėvimi kombinezonai su petnešomis, mes nerekomenduojame jogger stiliaus kelnių petnešų dėvėti ant pečių, nes derinant su marškinėliais gali atrodyti šiek tiek keistai. Todėl bus daug geriau, jei petnešos kris laisvai palei kojas. Šiai stilizacijai tiks ilgesni marškinėliai, rekomenduotina su išskirtiniu ženklu išlaikančiu gatvės stiliaus trendą. Drąsiai dėvėkite savo mėgstamus sportinius batelius ir mėgaukitės originaliu, išskirtiniu ir dar patogesniu stiliumi!

Rašykite komentarą